Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ricsi0307

    senior tag

    válasz kelzsoca #972 üzenetére

    Egyenlőre elégedett vagyok, ahogy írtam az akku nagyon pozitív csalódás a kamera már kevésbé. Ami gondom van a kamerával: Továbbra is a zajmentesítés, azt vettem észre, hogy még verőfényes napsütésben is festmény lesz az eredmény a 2 éves O+ 3T GCammel szebb képet csinál, több részlet marad meg és emiatt jobb a vonalélesség is. Lehetne 4K/1080P 60FPS-nél is stabilizáció ez még hiányzik. Az ujjlenyomat olvasó nem melósoknak van kitalálva, munka közben ha kicsit is koszos lesz az ujjbegyem (nem kell sokra gondolni elég egy épphogy zsíros vagy poros, esetleg száraz kéz) már csak vagy nagyon lassan vagy egyátlalán nem akar feloldani. Szerencsére ott az arc alapú feloldás az működik ilyenkor, meg állítólag a dev romon is jobb a helyzet. Én is átmennék rá, de amíg nincs leírás linkekkel addig nem állok neki, tegnap elkezdtem utána járni aztán hagytam is a fenébe úgy érzem 6 év alatt mostanra nőttem ki a vadul romolgatós korszakból, már nem akarok mást csak egy faszán működő felületet meg ha esetleg mókolni kell akkor egy toolkitet amiben csak kattintani kell :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák