Új hozzászólás Aktív témák

  • Exelsior

    senior tag

    válasz fisi #847 üzenetére

    Nem vagy egyedül. Szombaton kerültük meg a Balatont kerékpárral és reggel 6kor bekapcsolt GPS-el este 7-ig alig birta. Semmi más nem ment csak annyira kellett hogy track-elje a Strava folyamatosan hogy merre megyünk. Régi Samu S8+ vagy MI8 simán kibírta ezt a mutatványt régebben ugyanekkor és volt még vagy 15-20 %-om.. Hiába a 7nm-es proci egyszerűen még az akksi idő nem jó. Látszik hogy kell még némi optimizálás. Ami nagyon bejött samu oldalon az hogy amit nem használtam alkalmazást külön jelezte hogy alvó modba rakta ezt jelentősen növelte a készenléti üzemidőt. Tudom itt is van de ez nem olyan hatékony. Főleg látom a külföldi aksi teszteket és legtöbbnél veri a nagyobb márkákat. Azért is furcsállom hogy munkanapon reggel 5kor leveszem 100%-ról mire haza érek 3-ra 55% jár. Néha WIfi bekapcs céges email miatt meg face vagy messenger azt annyi. Ez cirka majdnem 50%. kicsit sokkalom mindezt úgy hogy most bontottam ki nem rég a telefont. lehet az akksi beáll jobb lesz nem tudom. Nem sírásként írom csak furcsa. MIX 3 sem volt jobb ebben sőt. DEV Rommal még rosszabb volt. Onnan jöttem át. :)

    Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

Új hozzászólás Aktív témák