Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    válasz Ryder62 #15 üzenetére

    Én a GTA 5 után kicsit csalódtam, tény a Grafika valóban remek de a részletekre nem figyeltek. A fizika elég nagy vissza lépés volt a IV rész után. A GTA 4-et már csak a fizika miatt is hatalmas élmény volt játszani, szóval így a részletek viszont nem figyeltek.

    A San Andreasba a megjelenés után az voltak a nagy előrelépések hogy elmehettem gyúrni, esetleg ha sokáig nem étkeztél a játékba a "Fat" lement a testedről, és lehetett öltöztetni is a karaktert. Szerintem ez tök jó lépés volt és hozzá adott a játékhoz. Csodálkoztam is a következő részekből ezeket kivették, más felől azért a régi GTA játékokban vannak olyan küldetések amikre mai napig emlékszek. A Legendás OG LOC, de na viszont a GTA 5-ben számomra nem volt ilyen emlékezetes küldetés. Valahogy az is valós tény hogy a mai játékokat nem merik túl nehézre megírni, mert félnek hogy a játékos elégedetlen lesz.

    Az tény a Vice City, San Andreas idejében egy küldetést annyiszor próbál újra az ember ahányszor nem szégyen. Én is a San Andreast nem nehézségek árán akasztottam ki de legalább sikerült, valóban egy remek játék. De tény egy régi NFS se azonos egy új NFS-el, nekem az utolsó amit tetszett és szerettem a pro street volt. A sok új hulladék nfs helyet inkább csináljanak egy Porshe 5 remastered verziót. De a régi Underground 1-2 is megérdemelne egy remastered kiadást.

    Szerintem a GTA 5 se rossz játék, csak a játék készítő alkalmazkodott a piaci igényekhez, más felől a GTA 5 elsőnek Xbox360/PS3-ra jött ki elsőnek szóval onnan portolták PC-re PS4-re. Szóval érthető miért is volt fizika/realitás terén limitek.

    Annyi biztos a GTA 6 ha igazak a hírek már a PS5-Xbox Two vagy mire fog megjeleni azaz az előző generációs konzolok nem fogják visszafogni a teljesítményt. Szóval remélem újra töltő képernyő nélkül bejárható épületeket, esetleg a fizikai is javulni fog. Tökéletes Kombináció volna, GTA 4 fizika-GTA 5 grafika, a hardver már el fogja bírni szóval több kifogásuk nem lehet.

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák