Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz htc07 #8 üzenetére

    Igen csak Ázsiában nem szeretik a négyest.

    [ Szerkesztve ]

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz htc07 #94 üzenetére

    Véleményemet én is megosztom akkor, még sehova sem írtam le:DDD

    Nekem a telefon a kinézete miatt nagyon tetszik, ezen rendesen látszik, hogy a jövőből van. A töltés animáció egyszerűen gyönyörű, a szögletes, nem lekerekített sarkú designba már rég óta szerelmes vagyok, csak sajnos nem ez a mai trend. Ha aktívan lehetne használni a hátsó fertáját a telefonnak, az még egy pluszpont, hátlap design-t konkrétan ha szoftveresen cserélni lehetne, az hatalmas lenne.

    Úgy érzem, csak akkor használnám a forgatást, ha a multitasking szoftveresen rendesen meg van oldva. Szelfizni nem szoktam, viszont az nagyon kényelmes lenne, ha egy forgatással tudnék két alkalmazás között váltani, sokat használnám így a második kijelzőt.

    Kamera pedig valószínűleg világelső lesz, még azért jó lenne látni, milyen képeket készít valójában, viszont gondolom ez a modul majd több telefonba is megérkezik majd.

    Egy szó, mint száz, ha nem 850 ezer forint + áfába kerülne a telefon, megjelenés napján lecsapnék rá.:DDD Várós a Mi Mix 4 (ha lesz), és ha ugyanilyen formája lesz a készüléknek (nem lekerekített sarok, hanem szögletes), akkor lecsapok rá, abban az esteben, ha hasonló árazású lesz, mint a korábbi Mix modellek.:C

    Üdv. Johnny

Új hozzászólás Aktív témák