Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz twine #3306 üzenetére

    .....és még mindig, még mindig, még mindig bírja.... :DDD :C

    Két dolog miatt jöttem "vissza"....Az egyik az, hogy elmondjam a gép még mindig egyben van, és még mindig megy...nem hogy megy,,,"száguld" pasztmek :DDD
    Volt kb 2 hónap leállása, mert megkotlott az aksi benne,,,egyik napról a másikra furcsán nem ment, én nem nagyon foglalkoztam vele, aztán egyszer unalmamban mikor a BG előtt ültem rendeltem bele egy 2200mAh 2S 35C ZOP aksit....nem is figyeltem a méretre...arra igen, hogy a ZOP egy raklap sz@r, de gondoltam arra hogy kiprobáljam az aksi kotlott e meg, vagy az autóban a vezérlés, arra jó lesz....
    megjött a napokban...elég nagy lett, cca 10gr-al nehezebb mint a gyári aksi, és csak az alváz közepén futó "gerincre"(kardán védő :F ) tudtam feltépőzárazni, nem az eredeti aksi helyére....
    De végül is jó igy is.....nem mozog, és elfér.....a rugók pedig bírják a +10gr-ot...

    ÉS ami a lényeg, úgy megy a gép mint sosem, még új korában sem....most már valóban közelebb lehet a vége az 40-50km/h-hoz, mint a 30hoz....
    Meglepődtem....a 2200mAh-t meg "nem tudta"(költői túlzás) lemeríteni a gyerek,,(még mindig 5,5 éves) hamarabb unt rá, és adta át a kontrollert, hogy most inkább én irányítsam, ő meg kergeti....

    Szóval a gép még mindig jó, még mindig megy, és baromi jól megy ennyi pénzért....
    Mert hogy ez a másik amiért írtam...most fedeztem fel hogy Gearbesten megint akciózzák...cca. 18.000..HuF környékén....

    Még mindig nem a neves gyártók "százezres" gépei mellé akarom állítani alternatívának....
    Még mindig csak játék kategóriában favorizálom...
    De...
    Még mindig kva jó, hogy mit kibírt, hogy vízálló, hogy az uj aksival piszkosul megy, és fillérek az alkatrészek hozzá....
    (Amit venni sem kellet volna, ha nem rugom fel egyszer mint a fagyos lósz@rt.... :B :U :)) )
    "Zsirzás",és mindenféle gondozás nélkül csak megy.....
    Ha valaki ilyen játékban gondolkodik magának, vagy a srácának...vegyen most egyet, mert 20 rugó alatt szerintem(így majdnem egy év távlatából látva mit élt meg a gép) tök jó vétel..... :R :R

    (A múltban már sokszor leírtam mit kapott a gép és mire lehet vele számítani)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák