Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz opr #3043 üzenetére

    Szia!

    Abban a kategóriában amit keresel én ezt a Remo 1631-et nyugodt szívvel ajánlom!

    Nem nagyon vagyok otthon az autós RC világban, ezért kértem a múltban én is itt segítséget! Érthető módon a bevált de nekem már "túl sok" kategóriákat ajánlották a hozzáértők itt!
    A 4,5 éves fiamnak akartam valami "komolyabb" cuccot venni....

    Én rengeteg tesztet elolvastam, és még több videót megnéztem a fent említett gépről, és azt kell mondjam, mióta kicsomagoltuk, nem csalódtam benne...sőt,,,tényleg meglepett...
    Irgalmatlan sebességekkel csapta neki megszámlálhatatlanszor a fiam a falnak a létező összes szögből, és semmi, de tényleg semmi baja....

    MIkor leírtam itt, hogy nem akarok vagyonokat költeni rá, és mekkora gyerek fogja használni, azt hiszem megértette mindenki, és egy csapásirányt ajánlottak:
    Nézzem meg van e hozzá alkatrész....
    MInden van! "Fillérekért" :)

    És ha egy kicsit jobban "feltúrod" a netet, még több alu upgrade cuccot találsz hozzá!
    A víztől sem kell nagyon tartani ;)

    SZóval, szerintem arra mire te használnod,és amilyen árban keresel tökéletes!

    MIndenki másnak:
    Természetesen a fenti leírás és lelkendezés csak a saját kategóriájában érvényes....nem célom, és nem is akarom más, 60-80-100.000.-HUf-os elismert, minőségi gyártó termékeihez hasonlítani, vagy párhuzamot vonni...
    DE az alapján amit eddig olvastam az autókról, és amit ezzel tapasztaltam, szerintem kategóriájában ajánlott vétel lehet!

  • SoulReaver

    veterán

    válasz opr #3043 üzenetére

    Nekem wltoys 12428 van. Már elkezdtem cserélgetni rajta a dolgokat alura, de van 1-2 fura illesztési hiba, amit mondjuk lehet orvosolni, csak ügyeskedni kell vele.

    A képen a lengőkarba kell csavarozni a teleszkópot, de abba az aluhoz adott gömb csuklók rövidek, így lötyögtek. Vissza raktam a gyári csuklót. Aztán az alváznál a kis U alakú lengőkar tartóban is lötyögnek a csuklók, oda gumi karikát tettem.

    Az első felfüggesztés még úton van, de amihez csatlakozik a kormány rúd a kerekeknél, az nagyon hajlik és alapból lötyögnek.

Új hozzászólás Aktív témák