Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kloden

    senior tag

    válasz RCPortal #280 üzenetére

    Szia, Nagyon köszönöm a válaszod! :R

    Erre nem is gondoltam, hogy az alkatrészellátottságot is figyelembe kell venni, nagy érv a Himoto mellett, tényleg láttam már cuccokat hozzá. :)
    A Himotot meg csak úgy linkeltem valahonnan, egyelőre részletkérdés hol venném meg, ahol olcsóbb. De mindenhol kb ennyiért mennek.

    Ha nem probléma lenne még kérdésem a modellezéssel kapcsolatban, látom otthon mozogsz benne :B
    Szóval van egy Tamiya Mini Cooper 1/10-em, de ezzel szinte beleugrottam a mélyvízbe anno (~7 éve) mert szinte semmit nem tudtam a modellezésről mint olyan.
    Itt a környezetemben meg senki nem tud segítséget nyújtani sajnos.
    Szóval a kérdésem az lenne, hogy alapban van egy NiCd 2100-as akkupakkom, hozá egy hálózati töltőm, ami tök alap, csak rádugom és pár óra alatt feltölt. (50-500MAh-ig vannak rajta lyukak) Kb 10 órát kell tölteni, ami elég hosszadalmas. Nézegettem töltőket, ilyen 10-15k környékén, amit szintén csak hálózati adapterrel tudnék használni mert nincs autó akkum itthon, sem autóm. Kérdés érdemes-e nekem venni egy ilyen töltőt, van-e valami előnyük? (azt leszámítva hogy teszemazt lekapcsol ha feltöltött..)

    "Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

Új hozzászólás Aktív témák