Új hozzászólás Aktív témák

  • Peaceliker

    őstag

    válasz perge666 #1060 üzenetére

    Én szemeztem vele, megvenném. De vigyázz, 2wd (nekem pont ez tetszett benne)!! Fenntartása olcsóbb tán, mert 1el kevesebb difi van benne, mondjuk van helyette csúszókuplung... viszont nehezebb irányítani, mint egy 4wd-t. Nem tudom, kezdőnek lehet jobb lehet a 4wd, először örülsz majd ha tudod merre van a jobbra meg a balra (főleg amikor szembe jön), aztán majd ha még több kihívás kell, jöhet a 2wd. De ez csak az én gondolatom, tévedhetek is. ;)
    Havernak 4wd volt és pont 2wd ként ment, amikor próbáltam, mert elhagyott 1 kutyacsontot, mit ne mondjam egyenesen nem tudtam vele menni, nem hogy kanyarodni. :DD

    (#1061) perge666

    Na igen, az egy mt nek mondott truggy, sztem jobb választás elsőre. Könnyebb lesz irányítani, tán picit borulósabb, mint spirit, mert magasabb. Szerintem bármelyiket választod a 3 közül (sporot, bullet, sword) nem fogsz mellé. ;)

    De nem lesz fenékig tejfel, azt ne gondold, ez nem a revolt, ahol következmények nélkül lehet falnak menni. ;]
    A modellezés csak annak ajánlott aki nem esik kétségbe ha szerelni kell vagy imprózni kicsit. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Oh my Goa'uld!"

Új hozzászólás Aktív témák