Új hozzászólás Aktív témák

  • S*Tom*

    aktív tag

    válasz Yany #20 üzenetére

    Gondolom még nem is láttad az egeret, mondom azért mert a mamba egy ergonómikus, jobbkezes játékosoknak gyártott egér és nem a hagyományos szimmetrikus, kétkezes razer forma.[Mamba DE]
    Megértem a problémád a régi razerek alakjával, de egy balkezes embernek meg áldás volt az a forma, legalább van mit venni nekik is. Én jobbkezesként kb. 5éven át használtam razer egereket, semmi gondom nem volt az alakjukkal és kényelmesnek is találtam mindet(pár millió társammal együtt) nem vagyunk egyformák, de persze nem is baj.
    Kodiak véleménye kiskutyát sem izgat azzal tolja a CS-t amivel akarja, a nagy gyártók nem véletlen gyártanak nagyobb felbontású, precízebb szenzorokat és pakolnak egyre több programozható gombot, extrákat a játékosok egereibe.
    Egyébként részemről nincs gond, hogy hasonlítgatsz egereket, de egyenlőre ezt nincs is nagyon mihez, mivel nem nagyon tudok olyan játékos egeret ami lecsatolható vezetékkel rendelkezik, a vezeték nélküli üzemmódot is támogatja plusz 5600DPI-s a szenzora.
    Itthon még nem kapható és nem is az átlag vékony pénztárcával rendelkező magyar usereket célozza meg a cég(sajnos). Nem tudom ez mennyire jó irány a razernek vagy csak egy limitált (prémium) kategóriát akart ismét létrehozni mint régen.
    Nem is valószínű, hogy a gyenge forint miatt mostanában pörögni fog a topik és elárasztanának minket hasznos információkkal az egérrel kapcsolatban, de azért lehetünk kíváncsiak.
    Egyébként nekem kinézetre és paramétereiben nagyon tetszik a mamba és ha volna egy hagyományos vezetékes rev belőle fél áron (max.20k) rendelnék is.
    Ha már írtad, hogy régi MS-t használsz, mit szólsz az új egereikhez:[SideWinder]
    Részemről akkor már inkább razer vagy G9x!

Új hozzászólás Aktív témák