Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dbius

    veterán

    Sziasztok!

    A játék elindításával van problémám. Két fiam van, egyiküket érdekelte a játék, ezért megvettem a steam fiókomra és rendszeresen játszik vele. Kisebbik fiamat is érdekelni kezdte, ezért szeretett volna vele játszani a saját gépén, de valami oknál fogva az ő gépén nem hajlandó elindulni.

    A két gép:

    1. gép Intel proci, - jogtiszta - Windows10, AMD (380) vga, ill. saját steam fiókom, amelyikre meg lett vásárolva a játék. Ezen a gépen elindul a játék, lehet játszani, steamből indítva indul a uplay kliens és a játék minden gond nélkül.

    2. gép Intel proci, - jogtiszta - Windows7, AMD (270x) vga, erre a gépre a napokban akartuk telepíteni a játékot szintén saját steam fiókomból. A telepítés megvan, viszont a játék nem hajlandó elindulni. A uplay kliens indul, látszólag a játék is, felvillan a játék indítóablaka - splashscreen -, majd mindenfajta hibaüzenet nélkül leállnak a játékkal kapcsolatos processzek pár másodperccel a játék indítása után, kivéve a steam és a uplay kliens és a játék nem indul el.

    Mindkét gépen Kaspersky Internet Security fut, ill. MBAM pro, valamint mindkét gép bőven alkalmas (lenne) a játék futtatására.

    Neten keresgéltem, steam fórumán elég sok hasonló bejegyzést találok ugyanilyen problémáról, amelyek többségében sajnos megoldatlanok maradtak. Az ott javasolt dolgokat már próbáltam (rendszergazdaként futtatni a játékot, valamint kikapcsolni a uplay kliensben a játékok közbeni átfedő megjelenítést vagy mit), ill. steam alatt ellenőriztem a játék fájljait, azok hibátlanok.

    Sajnos kisebbik fiam gépén továbbra sem akar elindulni a játék és nem tudom miért. Egyedül vga driver frissítést nem csináltam még azon a gépen - ha lesz időm megejtem azt is -. Természetesen nem ugyanakkor próbálnak játszani a két gépen egy és ugyanazon steam fiókot használva.

    Nem találkoztatok hasonló problémával, vagy nem tudjátok mi lehet a megoldás, hogy a játék hajlandó legyen elindulni?

    thx :R

    [ Szerkesztve ]

  • dbius

    veterán

    válasz Gomez86 #1237 üzenetére

    Szia!

    A windows eseménynaplóra gondolsz? Ott semmi nem kerül be a logokba a játék indítása után, sehová. :(

    Steam nélkül nem tudom indítani, azaz ha úgy indítom a játékot elindul először a steam kliens és utána indítaná a játékot.

    Most frissítem a vga drivert, aztán megnézem úgy is, de nem sok esélyt látok rá, hogy azzal elindulna...

Új hozzászólás Aktív témák