Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zedz

    addikt

    válasz atainprison #3007 üzenetére

    Hol írtam, olyat, hogy nem szarozhatja le?

    Maaaajd ha Ő is azon a szinten lesz. Na majd akkor mondhatja! Addig aztán ne, mert bizony nem lövi meg úgy mint serenity17! Érted a lényeget? :)

    Miről szól ez az egész? Arról, hogy az ACOG-ot általában úgy használják, hogy keresnek egy spotot, Narnián keresztül átzoomolnak, majd vagy ellőnek vagy nem. Serenity17 nevű istened nem az ACOG használatra készült születése óta. Nem ez volt a jele az oviban, sőt még reflex fejlesztő különórákra sem járt, hogy eredményesen tudja használni.

    Mivel gondolom Te is játsszol a játékkal, így érzed, hogy a jó reflex bizony-bizony kulcsfontosságú az eredményes játékhoz. És ez minden fegyverre, scopera, de még az utolsó rozsdás kés használatához is elengedhetetlen. Én is szeretem az ACOGot, használom is, de tény, hogy a legtöbben csak kempelnek vele, és ez az ami idegesítő. Hogy a 13 éves "i fucked your mom" egyszer ellő vele, és megy a "GG EZ". Holott ha lenne egy Holo a fegyverén, amit nem tud olyan távolságból használni eredményesen, már kicsivel több skillt igényelhet. :o :o

Új hozzászólás Aktív témák