Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danecay

    őstag

    Az én véleményem amit mivel már egy másik fórumon is megírtam nem fogalmazok újra, tehát:

    Próbálom értelmezni ezt a játékot de nem nagyon tudom. Azt írták, hogy elvileg próbálnak visszatérni a gyökerekhez és nekem ebből elsőre az jött le, hogy gyakorlatilag az első résznek csinálnak egy színes, szagos, technikailag modernizált reboot-ot, de inkább már azt kezdem gondolni, hogy a gyökerek alatt, minket játékosokat értenek. Vagy nem játszottam még eleget vele vagy nem tudom, hogy ennek mi köze van az első részhez. Eddig annyi egyezőséget vettem észre, hogy itt is versenyezni kell és, hogy itt is lehet csapattársat szerződtetni, ezt is sokkal bénábban megoldva mint 2008-ban ahol grafikusan amolyan pókháló szerű grafikonon jól látható módon volt megjelenítve, hogy melyik pilótának mely versenysorozat az erőssége és, hogy oszlik meg a többiben, de pl. a csapatmenedzselésnek, szponzorációnak nyoma sincs, csak tolni kell az egymás után fűzött versenyeseményeket és annyi. A grafikai kivitelezéshez hozzájön továbbá, hogy nincs garázsunk ahol lenne pl. némi élet is, eredményeinket is csak menükben, tabellákon követhetjük nyomon mindenféle lemodellezett érmek, kupák, stb. nélkül, legalábbis ez idáig, nem tudom, hogy a kategória teljesítése után ad e majd valamit. Hogy tudjuk haladni nyilván el kell érni az adott esemény célkitűzését ami leginkább egy adott helyezés megszerzésében nyilvánul meg, viszont ha már ennek eleget tudunk tenni jó eséllyel nem jelent problémát a következő versenyhez szükséges autó beszerzése sem. Nem kell foglalkozni holmi szponzorok megszerzésével, képességeinknek való beállításával melyek követelményeinek teljesítése híján vehetünk magunknak a használtautóról (ebay) autót, hogy nekifuthassunk a következő versenynek. Sajnos már nem emlékszem, hogy ezeket lehetett anno fejleszteni tuningolni vagy a versenyen leamortizált verdákat kellett e vagy lehetett e javítani de az is biztos, hogy az aktuális rész esetében erre szükség sincs hiszen bekapcsolt FULL törésmodell mellett nem sérül az autó, nincs kihatással annak vezethetőségére, sebességére, max. a dukkózáson lehet némi sérülést észrevenni pedig próbáltam direkt nem elóvatoskodni a dolgot, hogy lássam mi történik. De legalább a pályaelhagyáséért figyelmeztet a játék. Sajnos nagyon hamar unalomba fordul a dolog. Én a túraautós szériának álltam neki de jó eséllyel ennek a végéig sem jutok el, nemhogy a soron következő további 5 kategóriát végigcsináljam. Sajnálom mert vártam a játékot, vártam valami szórakoztatót még ha inkább árkád is de ez így dög unalom :(

Új hozzászólás Aktív témák