Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Toka_

    senior tag

    válasz Shodan #298 üzenetére

    Egyetlen dolgot rontottak el magát a vezetés élményét.
    majd ...egy jó kövér gázzal megrángasd a gépet, és ehhez képest mikor lenyomod a gombot, legszívesebben elsírnád magad hogy tudták így elrontani.

    Hát, letöltöttem, kipróbáltam bill-el. --> Egy a sok közül kiváló grafikával.
    Aztán félrerámoltam a billentyűzetet, egérpadot, felrögzítettem a kormányt, bekonfiguráltam, demo indít. --> Ööööö, a drift továbbra is siralmasan megy - a karom kicsit fájogat a tekergetéstől :)) -, de majd csak megszokom. A másik két versenyen minden megy frankón. Egyből első lettem, míg a bill-es próbálkozás bohóckodásnak tűnt.

    Tulképp nem is értem, aki szereti az autós game-ket, miért nem ruház be egy egyszerű ffb-s kormányra... Én megtettem két éve 13e-ért vettem egy Logitech Formula Force EX-et. Még egyszer se csalódtam benne. Igazán nem kényes, nem igényel törődést, pláne nem avul el, mint mondjuk egy videokártya, vagy proci. Az említett és soxor cserélt dolgok árai mellett igazán nem jelenthet komoly beruházást egy kormány beszerzése.

    Shodan: Ez nem kritika akarna lenni, inkább amolyan ajánlásféle!

    Nos, kormánnyal igenis komoly "vezetési" élményt nyújt ez a játék ... is ...

    Szerk.: Épp csak a lényeg maradt ki az idézetből... :DDD Javítva!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák