Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz SP!T #7594 üzenetére

    Hát Aero-t semmi más, csak a rail miatt nyertem, amit a felvett item-ek száma és a kiosztott damage aránya is mutat - ez a probléma. De rg amúgy ilyen szokott lenni, amikor hitting van. :> Azt az átkozott passzívságot kell levedleni. Meg több +forward és kevesebb respekt az enemy-nek.

    Csomószor van olyan, hogy mondjuk 10 fraggal lemaradva veszítek, de mégis ugyanannyi vagy 500-1000 (!)-rel több sebzést osztok ki harmad annyi item-en tengődve, mint az enemy. : / Mondjuk ez nem csak Aero-ra igaz, hanem úgy általában. Azért próbálom szép lassan levedleni a rossz beidegződéseket. Többen mondták már (nálam jobbak), hogy a játékstílusom alapjaiban véve baromi undorítóan idegesítő :DDD, szóval gyúrni kéne rá és akár még valami értelmes is kisülhet majd belőle.

    Sinister-es demo azért már lényegesen több játéktechnikai mélységet mutat. Mondjuk ezt a map-ot szeretem, így magabiztosabb és célratörőbb is vagyok rajta. Aero-ér meg nem gyújtanék örömtüzet.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák