Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz mobal #2043 üzenetére

    Á, nem kell. 20 éve kvéker, ESR-en is van egy egészséges 8k posztom, szóval nem lenni nebántsvirág. ;]

    Az oké, hogy nem vagy kvéker, neked századannyit sem jelent ez a szó, mint pl. nekem. Nem voltál aktív tagja a community-nek az elmúlt ~10 évben, így valószínűleg az a Zenimax-id-SyncError-os undorító és retardált szarrágás is érintetlenül hagyott, ami minket, többieket nem. Persze, hogy közel sem állsz olyan érzelmi töltettel és quake-related-(játék)technikai háttérrel hozzá, mint azok, akik szerves részei voltak a franchise-nak, nagyon sokáig visszamenőleg. Ez teljesen ok, nincs ezzel semmi probléma.

    Én csak egyet nem értek. Elmondásod alapján magad is programozó vagy. Talán belőlem is az lesz. Pont egy olyan szakma, ahol kevéssé nézik a papírt és az a döntő, hogy mit tudsz élesben.
    Leginkább ezért nem tudom feldolgozni, amiket írsz; szakmabeliként igaz, hogy jobban rálátsz a fejlesztési folyamatokra (egyelőre legalábbis), de pont ezért nem kellene kiállnod egy ilyen századrangú brigád mellett, pláne, hogy egy EKKORA nevet tapicskolnak a sárga földbe.

    Nekem sértené az önérzetemet (és jelen vetületben a foglalkozásomba fektetett időmet, hitemet) , ha a szakterületemen egy kontárt vennék a védelmembe. Amit nem tennék soha, hiszen annak a tudománynak a bohóca, amiben én is képviseltetem magam.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák