Új hozzászólás Aktív témák

  • kriszbon

    őstag

    Sziasztok!

    Na halljátok, tegnap este óta szívatott engem a V-tail DVR felvevős FPV kamera, de úgy rendesen. :DDD
    Ráapplikáltam a Walkerára az FPV kamera helyett, hogy ne kelljen külön DVR kamera, ami nem csak a látott képet rögzíti.
    Az istenért nem akart tiszta képet adni, állandóan halványan de zavaróan ferde hullámos csíkok futottak egyik saroktól a másik felé.
    Mintha valami interferencia lett volna, néha csak állt, néha meg elindult a hullámzás(jó régi fajta TV-k szoktak hasonlót csinálni mikor még földi adók voltak).

    A 12V-os kamera portra kötöttem 5V DC-DC converterrel, mert ennek annyi kellett.
    Már szétkaptam a VTX-et, átnéztem forrasztásokat, különválasztottam a Video vezetékét a többitől, raktam LC szűrőt, de csak ugyan olyan maradt.
    Visszadugtam a régi FPV kamerát, az meg adott rendes képet. :W
    Ekkor kibeleztem a másik V-tailt, először csak a kamera részt, nem segített, cseréltem szalagkábelt, semmi.
    Aztán kibeleztem az egész DVR részt és azt raktam át, de most a másik portra kötöttem ami 5V-os és a gyári Walkera DVR kamerához tartozik.
    Ahhoz meg ugye nem volt csatlakozóm mert spéci kell hozzá, persze nehezen de megoldottam.

    Azt nem tudom hogy ennek a vacaknak miért nem volt jó az a port ami a sima FPV kamerának meg jó.
    Lehet aztán hogy a DVR modullal van valami, de ahhoz már nem volt lelki erőm hogy ezzel a másikkal is végig játsszak mindent ismét.
    Így nagy nehezen de beüzemeltem ezt a fostaliga DVR kamerát, most meg azt nem tudom eldönteni hogy milyen lencsét tegyek bele.
    Már próbálgattam tekergettem benne egy csomót, de döntés még nem igen van. :D

    Húú.. bakker ez hosszú lett bocs, pedig ennél sokkal többet kínlódtam. :B :DDD

    Majd lehet töltök fel videót hogy kb milyent is csinál(igaz rosszabb lesz mint az eredeti).
    Egyébként kapható külön is ilyen [HMDVR-HD].

    Szerintetek melyiket?
    Az egyiket nagyon távolinak tartom, a másiknak kisebb a látószöge.

    [ Szerkesztve ]

    Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

Új hozzászólás Aktív témák