Aktív témák

  • pussy_cat

    tag

    Csak ülök a monitor előtt, s várom az ihletet. Annyi mindent le szerettem volna most írni, de csak kesze-kusza gondolatok vannak a fejemben.
    Vágyakozó tekintetem mindenhol csak egy arcot lát, mozdulataim mozdulatait idézik fel bennem. Másra nem tudok most gondolni, csak Rá. Nem megy, se nem jön semmi, mintha megállt volna az idő is, a várakozás s a türelem lett az én társam pár hete. Nem könnyű, de még bírom, mégis szeretném, akarom tudni, hogy amikor nincs mellettem, akkor is velem van. Gyönyörű tekintete rabul ejtett, keze érintése, simogatása selyemként fonja körbe testemet.
    A női alázat a szerelem záloga tán? Hogy mozdulatait, kívánságait lesve nem rest a nő, szinte azonnal ugrik? Mert ezt teszem. Jól esik adni, egyre csak adni!
    De jól esne most egy kedves gondolat, egy kedves levél, egy beszélgetés. Jól esne most valami Tőle.
    Az álom későn jön szememre, s korán elkergeti a felkelő nap ragyogása. Hosszabbak a napok, hosszabbak az órák és a percek.
    De türelmem végtelen s kitartó!
    Sötét szobám rejtkében egy kedves pillanat jut eszembe, első találkozásunk élménye! Ott álltunk bután, érzéseinket takargatva, vágyainkat elrejtve, s én csak néztem, ahogy beszél a Kedves, de gondolatban már karjaiban voltam, ajkam ajkát simogatta.

    Nem vagyok öreg, csak rutinos!

  • pussy_cat

    tag

    Ki vagyok én? Ki vagyok hát én? Nehéz önmagamra lelnem, az élet sodor engem. De hova megyek? Hova sodor engem a sors? Sosem voltam kegyeltje, most még is reszketeg testem könyörögve imádkozik, legyen már egy kis jó! Nem kívánok sokat, kívánságom halkan súgom, magam sem hallom. Csöndesen elnyugszom.
    Hosszú évek küzdelmei, nyertes csaták, trófeák mit érnek most nekem...
    Megint egy újabb küzdelem, de igyekszem, megnyerem, az élet történik, ha akarom, ha nem!
    Felemelem hát fejem, tekintetem az égre szegezem.
    Csillagok ragyognak, majd lehullnak, de az én csillagom gyönyörű fénye megsimogatja arcomat, beragyogja hajlékomat. Most béke van lelkemben, el nem engedem többé!
    Ez vagyok én?
    Igen, ez vagyok Én! Mosolygok, már szemem ragyogása telíti be szerény lakomat!
    Erősen megkapaszkodok, menjünk hát tova!

    Nem vagyok öreg, csak rutinos!

  • pussy_cat

    tag

    Ágyam nehezen dobott ki magából az elmúlt napokban. Egyedül forgolódtam, fehér redőnyöm eltakarta a külvilágot szemem elől, mintha csak odanőtt volna már hónapok óta.
    Aztán történt valami. Valami egészen leírhatatlan gyönyörűség, egy őszinte tekintet mögé bújva, s megváltoztatta életem.
    Miben eddig hinni akartam, már csak múlt, már nem vágyódom, nem keresem minden fűszálban. Elmúlt!
    Az élet új terveket sző, új vágyakat kelt bennem, új, eddig ismeretlen érzések kerítenek hatalmába. Már nem sodródom, mosolygok, ragyogok, élvezem ezt nagyon és ameddig csak lehet!
    És az az őszinte szempár azóta is ragyog, rám!



    [Szerkesztve]

    Nem vagyok öreg, csak rutinos!

  • pussy_cat

    tag

    Emberek jönnek-mennek, vágyak szárnyalnak nesztelen, beteljesületlen álmok virtuális világa babonázza világunk setét bugyrait.
    Ez viszi tán előrébb az embert?
    Körülnézek hát...
    Mindenki dolgozik, rohan, lót, fut...
    Hova tűntek a gyermeki mosoly árnyalatai civilizált világunk lelkeiből?
    Hova tűnt az emberséges ember?
    Mivé lett ez a világ, s hova tart?

    Sok megválaszolatlan kérdés, sok gondolt gondolat.

    De nincs csodásabb élmény, mikor egy kéz a kézhez ér, mikor a vágy már nem szárnyal, megáll egy meghitt alkonyon, hogy illatos felhőjével elárassza szerelmes ölelésünk. Ez viszi hát előrébb az embert, az örök feltöltődés. Az élmény energiája átjárja testünk, már gondolatunk szárnyal nesztelen, az idő lassan indul tova. S megyünk, futunk, de már Boldogan, bárhova...

    Nem vagyok öreg, csak rutinos!

  • pussy_cat

    tag

    Gőzölgő kávém finom illata simogatja arcomat most, s csak ülök a gép előtt...
    Hiányzol! Nem tudom miért, hisz most váltunk el, s csupán pillanatok kérdése s újra elveszhetek karjaidban.
    Meghitt csönd vesz körül, kicsiny otthonunk melege...
    Olvasgatom kedvenc költőm sorait, s e pár sor... e pár sor, mit egyszer összebújva suttogtunk csendesen egymásnak:

    ''Visz a vonat, megyek utánad,
    talán ma még meg is talállak,
    talán kihül e lángoló arc,
    talán csendesen meg is szólalsz:

    Csobog a langyos víz, fürödj meg!
    Ime a kendő, törülözz meg!
    Sül a hús, enyhítse étvágyad!
    Ahol én fekszem, az az ágyad.''
    (József A. 1933. jún.)

    Nem vagyok öreg, csak rutinos!

  • pussy_cat

    tag

    Vajon mit jelent egy életen át szeretni?
    Vajon mit jelent egy életen át ragaszkodni?
    Vajon mit jelent egy életen át alázatosan viselkedni?

    Láttam nagyapám nagyanyám karjai közt elmenni, láttam nagyanyám a fájdalomban elsorvadni... 50 göynörű év volt mögöttük, 50 tavasz és 50 tél, mosolyok, könnyek, örömök, fájdalmak, de együtt voltak, s talán a halál sem választotta el őket...

    S most itt ülök kicsi fotelmomban, s azon gondolkodom, hogy vajon mi vár rám, mi vár még rám... S ha eljön hogyan lesz, s a hogyan miért lesz... S a miért miért úgy lesz?
    Izgalommal tölt el minden pillanat, minden mozzanat mit a holnap hozhat, mert a jövőjét az ember ma alapozza meg, az lesz holnap, amit ma él meg...

    Hogy mit élek meg ma?
    Nem tudom... Csak sodródom, de sodródni jó, sodródni kell... Néha nem jó tudni, hogy hova is tart az ember... Csak menni valami után, valami kimondhatatlan... valami különös... valami finom után...

    De most mégis megálltam egy kicsit, szép szeme rabul ejtett...

    S hogy most mire vágyok kérded?
    Karjaidban elveszni, ameddig csak élek...


    Nem vagyok öreg, csak rutinos!

  • pussy_cat

    tag

    Mostanában rászoktam egy kis apróságra.
    Amikor minden elromlik és azt hiszem nem bírom tovább, én még rosszabbá teszem és felidézem a szép emlékeket, a barátokat, a táborozásokat, anyám puha érintését és amikor először repültem, hogy ez mind mennyire jó volt.
    Amikor biztosra veszem, hogy nem bírom tovább, még egy kicsit kényszerítem magam és akkor rádöbbenek, hogy tulajdonképpen bármit elviselek!

    Nem vagyok öreg, csak rutinos!

  • Batman

    őstag

    válasz pussy_cat #7 üzenetére

    Szeretlek! :B

    A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

  • pussy_cat

    tag

    Úgy szeretném...
    Úgy vágyom rá....
    :B

    Nem vagyok öreg, csak rutinos!

  • pussy_cat

    tag

    Kicsit lever most a betegség... Nem tudom miért, hisz okom sincs rá... Talán az állandó kicsi fájdalom az, mi most annyira meggyötör...
    De annyi mindenki áll most mellettem, már csak az Boldogsággal tölt el, hogy ennyi barát vesz körül, hogy ennyi féltő tekintet néz rám. Erőt ad, erőt ad és segít tovább menni! Olyan törékenynek érzem most magam, olyan fura érzés ez, olyan más... De a csudába is tovább kell menni! Most már csakazért is!
    Köszönöm mindenkinek, ki most fogja kétkezem, köszönöm Kedvesem, hogy vagy Nekem!

    Nem vagyok öreg, csak rutinos!

  • pussy_cat

    tag

    Ismét régen írtam már naplót, most megint itt az ideje!
    Úgy látszik rendeződik kicsi életem, most valóban úgy élek mint ahogyan azt kislány koromban megálmodtam.
    Van egy helyes, takaros kis otthonom, van egy édes Kedvesem, kinek szerelme sokat jelent nekem, kinek karjai közt bármikor elbújhatok.
    Annyi minden jót szeretnék most írni, de csak annyit tudok, hogy mindenkinek azt kívánom legyen mindig ilyen Boldog mint most én vagyok!
    Sosem gondoltam volna, hogy a baj ennyire összehozza az embereket, mint most engem a családommal, édesapám féltő és szerető szeme mindig rajtam...:)
    Kedvesem szüleivel is kezd alakulni minden, anyukáját nagyon hamar megkedveltem, egy igazi kis Tündér, olyan jó nézni, ahogy féltőn terelgeti gyermekeit... :)

    Most mennem kell!

    Csók mindenkinek! :P

    Nem vagyok öreg, csak rutinos!

  • pussy_cat

    tag

    Forrong a testem, forrong a vérem... Várom, hogy lásson, várom hogy érintsen, hogy testem testével tengerkén hullámozzon az éj közepén; lágyan, sósan. Finom gondolatok, finom érintések, forró vággyakkal teli illata leng körülöttem. Hagyom, hogy sodorjon, hogy elragadjon magával oda, ahol még sosem jártam. Izgalmas lázongás ez, s várom, várom mit hoz a holnap, minden percét élvezem.
    Most egyedül ülök piciny rejtekemben, s mégis mosolyog a szívem... Finom itallal kényeztetem magam, vörös színe megvilágítja arcomat a félhomályban. Belekortyolok... édes, mint a méz, mint ajka, mikor csókol.
    Lassan álomra hajtom fejem, hogy a percek rövidebbnek tűnjenek.

    Nem vagyok öreg, csak rutinos!

  • pussy_cat

    tag

    Milyen érdekes, hogy apróbb történések mennyire boldoggá teszik az embert, milyen érdekes, hogy az ember az apróbb történéseknek gátat szabva nem hagyja szabadon szárnyalni vágyait, érzéseit elfolytja. Nem tudnék így élni...
    Nem tudnám megtenni, hogy ne szeressek.
    Nem tudnám megtenni, hogy akit szeretek, annak nyakába piros szalagot kötve bályosan mosolyogjak rá, miközben egyre jobban húzom vele magam felé.
    Fura gondolatok, fura érzések ezek.
    Még is rossz látni, hogy az emberek ezzel saját életüket teszik elviselhetetlenné, nyugtalanságuk a másik ember boldogságát feszélyezi.
    Saját gondolataiktól, saját eszemet képzelgéseiktől kedvtelenné, gyanakvóvá válnak, ahelyett, hogy egy finom tea mellett kéz a kézben beszélgetne, simogatna, élvezné mindazt amit csak lehet..., mindazt mi az életben talán csak egyszer adatik meg!

    Ezek a mai nap gondolatai...


    Csók Mindenkinek! :P

    Nem vagyok öreg, csak rutinos!

  • pussy_cat

    tag

    Szeretném ha szerelmével megérintené szívem, szeretném, hogy újra meghódítson engem.
    Szeretném szerelmemmel újra meghódítani szívét, hogy érezze, tudja Ő a mindenem, Ő az kivel életem elképzelem...
    Emléxem csak néztük egymást, emléxem, csak érintettük egymást azon a szép éjjelen, akkor jöttem rá igazán mit is jelent Ő nekem.
    Reggel karjaiban ébredni, este karjaiban álmodni... Tudni, hogy minden pillanatban Rám gondol, érezni, hogy mellettem van akkor is, mikor nincs velem...



    [Szerkesztve]

    Nem vagyok öreg, csak rutinos!

  • pussy_cat

    tag

    Izgalmas és gyönyörű érzések kavarognak bennem, pedig egyedül vagyok itthol immár két napja.
    Érzem, hogy hiányzom, érzem, hogy minden gondolat én vagyok, tudom vágyik rám és siet haza hozzám. Lessem az órát, számolom a perceket míg újra karjaiba nem lehetek, megsimítsam aráct, érezzem minden mozdulatát. Remélem tudja, érzni, hogy mennyire szeretem, hogy életem adnám csak azért, hogy Ő tovább élhessen!
    Két napja egyedül hajtom pici ágyunkba álomra fejem, nagyon hiányzik mellőlem. Mint a fogyó hold úgy alszunk el, keze átkarolja testemet, érzem ahogy halkan szuszog, ahogy álmában is simogat, s ha távolabb megyek szinte riadtan ránt vissza magához. Néha mikor az éj közepén megébredek csak nézem Őt, ahogy békésen alszik... Olyan gyönyörű... Istenem ez a szerelem?
    Érte semmi nem fáradtság, miatta semmi nem áldozat, csak mosolyával ragyogja napjaimat.
    7 szép hónapon vagyunk már túl, s ez a láng egyre jobban ég. Őszinte beszélgetések, őszinte érzések, kéz a kézben minden nagy akadályon, min könnyedén léptünk át. Pedig minden olyan furán indult, a megszokástól eltérően, lehet pont ez az mi ennyire összetart minket.
    Vajon mi lesz a következő nagy lépés? Vajon mi jöhet még? Kíváncsian és büszkén várom a jövőt, merek előre nézni, mert érzem, hogy nem leszek egyedül!

    Nem vagyok öreg, csak rutinos!

  • pussy_cat

    tag

    Telnek-múlnak a napok, a hetek és a hónapok. Lassan kinyílok, mint egy rózsa, s a nyár első sugaraival fogom megsimítani arcodat, illatommal körbevenni minen porcikádat.
    Nem is tudod mennyire fontos vagy nekem, nem is tudod mennyire jó, hogy Te vagy nekem. Új érzések, új színek, minden új most nekem. Élvezem, szeretem!
    Azt kívánom legyen mindig ilyen, legyen mindig a lehető legjobb mi csak lehet...
    De kérlek vigyázz magadra, kérlek óvatosan lépj, mert mit is kezdene ez a kicsi világ nélküled... Hogyan is lehetnék én Nélküled. Kicsit önző talán e pár sor, de féltelek!
    Én úgy vagyok igazán boldog, ha két szemed mosolya rám ragyog, ha fogod kezem, ha megsimíthatom arcodat, s egy fáradt reggelen átölellek, vigyázom álmodat.

    Csöpp Cerelmes... :P

    Nem vagyok öreg, csak rutinos!

  • pussy_cat

    tag

    Egy csodálatos, meghitt hétvégén vagyok túl és most úszok a boldogságban. Minden olyan könnyűnek, olyan fittnek tűnik, olyan szép élni és megélni:).
    Kedvesemmel napról napra gyönyörűbb a kapcsolatunk. Úgy érzem megtaláltam a boldogságom!
    Az egyetértés és az alkalmazkodás új értelmet nyert életemben, hiszen most minden olyan könnyedén megy. Őszinteség, becsület és mérhetetlen szerelem, ez az mi most betölti életem.

    :))

    Nem vagyok öreg, csak rutinos!

  • pussy_cat

    tag

    Egy vidám, élményekkel teli nyár áll mögöttem, ilyen Boldog már régen voltam!
    Titivel bejártuk az országot, voltunk Tiszakécskén, Nyékládházán, Zalaegerszegen, Zalakaroson, Kapolcson, Tihanyban, Veszprémben és Budapesten is sok helyen. Izgi kalandok, új élmények... Szép az élet!
    Most úgy érzem enyém a világ és legszivesebben megfürdenék benne, hogy kiélvezhessem minden pillanatát.
    Rengeteg fénykép, rengeteg mosoly, rengeteg emlék és még nincs vége...!

    Nem vagyok öreg, csak rutinos!

  • pussy_cat

    tag

    Sokat sírtam mostanában...
    Talán túl sokat is....
    Mégsem érzem úgy, hogy bánatos lennék, a hétköznapok Boldogan, nevetve telnek, de vannak pillanatok, amik néha mérgezik mindezt. Időnként értem, viszont időnkén nagyon összekeveredek bennem az élmények és hogy mi miért történik.
    Túl sok a múlt a jelenben, túl sok nekem. Túl sokmindent tudok dolgokról, amiket nem hiszem, hogy tudnom kéne. Túl sokmindent láttam dolgokról, amiket nem biztos, hogy látnom kellett volna, túl sokmindent éltem át, amiket nem hiszem, hogy kellett volna. Most igyekszem, igyekszem bízni, igyekszem nem odafigyelni, igyekszem másként megélni. De nagyon nehezen megy. Valahogy a sors nem engedi lelkemet elnyugodni, valahogy a sors nem engedi szívemet tisztán dobogni. Valahogy a pohár kezd túlcsordulni.

    Időnként elmenekülnék, de várnám a pillanatot, mikor szemem újra szemedbe ragyog.
    Tudom és érzem, hogy érzéseid mélyebbek mint valaha, tudom és érzem, hogy szerelemd áldás, melyel a sors kényeztet, de még is van valami a háttérben, amit nem szeretnék, hogy ott legyen.

    Talán kezdek túlleni rajta, az első lökés megvolt, de izgatottan és félve várom a folytatást, mert féltelek Kedvesem, a leg fontosabb ember Te vagy nekem!

    Nem vagyok öreg, csak rutinos!

  • pussy_cat

    tag

    [link]

    Minden pillanat gyönyörű, minden mozdulat édes, minden ölelés az egész világ nekem! :)

    Nem vagyok öreg, csak rutinos!

  • pussy_cat

    tag

    Megint összegyűltek az értzések, megint le kell írjam őket...
    Kislánykoromban megálmodtam egy életet magamnak, kislánykoromban elterveztem mindent amit csak lehet. Mára kicsi vágyaim teljesülni látszanak, de most csak állok és nézek, nézem azt az ország, mit a hazámnak tekintek.
    Kicsi spórolt pénzemből vettem kicsi lakásom, vállaltam érte nagy terheket. Most fizetek a kapott terhekért, fizetek a kicsi spórolt pénzemért és fizetek kicsi lakásomért. Lassan azért is fizetek, hogy dolgozhatok.
    Hova tűnt a mosoly az emberek arcáról? Minden este nézem az arcokat, görnyedt asszonyok cipelik a drága pénzért megvásárolt kicsi szatyrukat, gyermekek sóvárogva pillantakan egy-egy társuk után ''de jó volta'' gondolata ül ki szomorú arcukra. Bandák lepik el gyönyörű városunk, csúfítják, rondítják, de inkább építenék, szépítenék azt. De ez mára szinte fogalommá vált, nincs ki szépítse, már az emberek arcáról is elkergette a mosolyt.
    Mi meg csak állunk és tovatűnt boldogságunk keressük megkeseredve, gyermekeink arcát már rég elfelejtettük megsimítani, homlokára őszinte csókot lehellni. Hajkurászuk az életet, hajkurásszuk a saját jólétünket. De mire jó ez, ha este fáradtan, kedvtelenül érünk haza?
    De én bizakodó vagyok, panaszra egyáltalán nincs okom. Csak nézek és látok...

    Puszi, Cica

    Nem vagyok öreg, csak rutinos!

  • pussy_cat

    tag

    Úgy írnék most valami szépet, úgy gondolnék most valami szépre, de ''lantom'' hallgatag, valahol mélyen zeng csak szívemben.
    Egész halkan, szinte alig hallhatóan suttog valamit. Nem értem szavát, de érzem sóhaját. Talán a szív hangja ez?

    Nem vagyok öreg, csak rutinos!

  • pussy_cat

    tag

    Most látom milyen sokan olvassátok kis esszéimet, miket héba-hóba irogatok. Visszaolvasva a bejegyzéseket rádöbbentem mennyi sok érzés lakik bennem, szinte kavalkádnak érzem.
    Szerelem, bánat, mosoly, könny, minden van itt mint a zsibvásárban, a hullámvölgyek vonalai élesen rajzolódnak bennem, míg az emlékeket felidézem. De van egyvalami mi mindenütt ott van, kihez minden nap hazamegyek, ki mindig csókkal fogad, kinek féltő karjaiba bármikor elbújhatok, s ki megsimítja arcomat és vidámságot csal minden pici zugba :)

    Nem vagyok öreg, csak rutinos!

  • pussy_cat

    tag

    Kis karácsony, nagy karácsony... :)

    Meghitt nyugalmas este, hol szeretteimmel egy asztalnál ülve beszélgetünk az elmúlt szép időkről, az eljövendő szép jövőrőnkről, mert bármi történhet a családban van az erő, hatalma nagyobb mint bármi más szövetség e földön.
    Hangos ének hangja száll, tesvéreimmel dísztítjük a karácsonyfát. Finom étel illata leng, forró pogácsa íze olvad számban, édesapám kis kupicákkal járja a házat, ki szembe jön, hát iszik egy kortyot vele.
    Egy pici gyertya világítja szépen terített asztalunkat, kis koszorú fonja körbe. Édesanyám tekintete, meleg szeretete ez a pici láng, hiszen Ő velünk marad mind örökre, amíg világ ez a világ.
    Idén másként lesz minden, idén a szülői háztól távol leszek. Tele vagyok izgalommal!
    Vajon milyen lesz, valyon hogyan lesz. Boldogan várom ezt az estét, s boldogan várom azt a napot is, mikor hazamehetek. Vajon milyen lesz a fánk, vajon édesapám kis kupicája megtalál?
    Év közben mindig minden olyan viharos, de ilyenkor minden olyan csöndes és nyugodt!

    Boldog karácsonyt mindenkinek, szeretetben, békességben!

    Nem vagyok öreg, csak rutinos!

  • pussy_cat

    tag

    Ha bűn az, hogy szeretek, akkor nagy az én bűnöm kérem, mert nagyon Szeretek!

    Nem vagyok öreg, csak rutinos!

  • pussy_cat

    tag

    Jó régen írtam már és jó sokminden történt. Nem is tudom hogyan kezdjem, valahogy nem tudok most szépen írni. Úgy érzem valami meghalt bennem. Talán a remény? Talán az élmény hiánya? Nem tudom, csak szomorú vagyok, sír mindenem, de könnyem már régóta nem cseppen. Az igazi fájdalom a szemnek szinte láthatatlan, csak az az ember érzi, aki tudja hol keresse azt. Barátaim mellettem állnak, keresnek, hívnak, beszélnek velem, Ők igazán érzik mi játszódik most le bennem. Segítenének nekem, ahogyan csak tudnak, de vajon helyes-e a saját problémámmal megterhelni boldog és békés életüket? De még is jólesik hogy keresnek, mégis jólesik látni a boldogságot, mi körülveszi őket. Valahogy ez bátorít és erőt ad, hogy talán egyszer nekem is lesz ilyen.

    Valami megváltozott, valami más lett mint eddig volt. Nem is tudom hogyan történhetett. S most kézzel lábbal kapaszkodom, hisz az életre születtem. Olyan jó érzés nevetni önfeledten, olyan jó érzés, tudni, hogy valaki szeret engem, ez kell nekem, ez az ami feltölt lelkileg, s a mindennapokban erőt ad a küzdelemhez, kis létrámon haladni egyre feljebb, határ a mindenség, a csillagos ég! De most megálltam, rostokolok, civódok, csak kapkodom a fejem. Nem tudom mit tegyek, s ha megteszem hogyan tegyem.
    Nem is tudok most többet írni. Annyi minden van a fejemben, csak zagyvaság lenne minden, mit most ide, kis virtuális papírkámra vetnék.

    Csak egy vers, egy pici vers ami eszembe jut most:
    ''Magam vagyok,
    Nagyon.
    Becsukódik szemem,
    Hagyom.
    Viaszos vászon asztalomon,
    S farikcsálok lomhán egy dalon.
    Én, én,
    S magam vagyok e föld kerekén.''
    (Tóth Árpád)
    (A sortörésre nem figyeltem, kérlek ne haragudjatok érte)

    Nem vagyok öreg, csak rutinos!

  • pussy_cat

    tag

    Kedves verseskötetem és egy rég nem hallott dallam felidéz most régi emlékeket, mik mostanában sűrűn vissza-vissza járnak.
    Nem is tudom hol kezdjem, hol folytassam s abbahagyjam-e valaha. Most csak írni jó, mindent mi eszembe jut, legyen az kesze-kusza, legyen az mások számára érthetetlen, talán valami fontosat leszűr majd kedves olvasóm belőle.

    Kavarog most minden, forrong most minden, s csak egyedül ülök ismért kicsi szobám rejtekében. Forró tejemet felváltotta egy ital, számban az elszívott cigaretta illata dereng. Éjszaka van és sötét, talán sosem lesz reggel. Napok óta nem alszom, mit számít pont ez az egy éjjel. Hiányzik valami, hiányzik valaki, hiányzik egy kedves szó, hiányzik egy ölelés, hiányzik a beszéd, hiányzik az érintés. Nem is tudom mit írhatnék még. Fájdalmam elmondhatatlan, de még is egy fény, egy tiszta fény megcsillant előttem, nem enged el magától, s én csak nézem csöndesen.
    Nem megy ez ma nekem:(
    Érdekes mikor az embernek nagy a fájdalma, akkor elhallgat s csak csöndesen szólna, de csak akkor mikor egyedül van. Mikor bezáródnak az ajtók megváltozik minden. Kihül a mosoly, eltűnik a világ és csak a négy fal marad. Mindenhol fal, fal, fal, szédülök, nyissatok ablakot! Levegőt nekem adjatok!

    Nos, még is mosolygok :) Mosolyogjatok hát velem! Hisz élek, ennél többet azt hiszem kívánni sem lehet! :)
    Hogy mit hoz a holnap nem számít, csak az élet számít!!!!!!

    Nem vagyok öreg, csak rutinos!

  • pussy_cat

    tag

    Nos, változás hegyek...
    Kicsit még kapkodom a fejem, de már egész szépen alakulgatnak a dolgaim... Fura egyedül, de a barátaim sokat segítenek nekem! Sosem hagynak egyedül, mindig van körülöttem valaki aki fogja a kezem és mosolyra derít, ez olyan jó érzés :)
    Bár az első pár nap úgy tűnt, hogy maga a pokol és sosem lesz vége, fura és idegen volt minden, de ahogy a dolgaim kezdtek rendeződni, a holmiaim a helyükre kerülni úgy egyre derülátóbb lettem én is. Már étvágyam is van, aminek különösen örülök, mert sajnos jó pár kilótól megszabadultam az elmúlt pár napban. :(
    De kezdem az elején... :)
    Kedvesemmel úgy döntöttünk, hogy az a bizonyos szekér már nagyon döcög, így elköltöztem. Mivel új kis lakáskám ügyei még intézés alatt vannak és még laknak benne, így sebtibe kerestem egy takaros kis szobácskát, ahol addig is meghúzhatom magam. Ez a kicsi szoba Sipi barátom lakásában van. Életemben először albérletben lakom :) Eleinte nagyon óckodtam tőle, mert sosem laktam még albérletben, mindig saját kis lakáskámban tengettem életem. De ez egy új élmény, azt hiszem valahol még élvezem is :) Az alkalmazkodás új értelmet nyert, bár Sipi nagyon kedves és segítőkész mindenben. Így legénylakását kicsit átalakítottuk, kicsit kiszineztük, felvidítottuk. Nagyon jól néz most ki :)
    Tamás és Peti barátom minden szabad percemet betölti, tele vagyunk programmal és jó sok élménnyel. Séta a szigeten, irány a fitnes, virslis vacsora, palacsinta sütés, filmnézés, kártyapartik (még nyertem is egy csomót), meg ami szem-szájnak ingere :) Örülök nekik, hogy ilyen fajin barátaim vannak, nagyon boldoggá teszik ezt a nehéz időszakot!!! :)
    Bár sok-sok nevet említhetnék most még meg, de inkább csak annyit írok Köszönöm, hogy vagytok!!!!!! :)
    Időnként azonban még elszomorodok, kicsit a múltra gondolok. Csodálatos volt, még annál is gyönyörűbb!
    De az élet megy tovább, bizakodok és reménykedek, s csinálom a dolgom amennyire jól csak lehet :)
    Ja és kezd a popsim feszesedni a sok fitnestől :D

    Nem vagyok öreg, csak rutinos!

  • pussy_cat

    tag

    Egész éjjel alig aludtam. Csak forgolódtam. Felkavart a tegnap este. Hiányzik.
    Nézegettem a régi fotókat. Hova lett ez a csodálatos szerelem? Miért fáj ez ennyire nekem? Telnek-múlnak a napok, szervezkedek, mocorgok, barátokkal lógok, mindenhez képest úgy érzem jól vagyok! De hiányzik mellőlem. Nem tudom. A szavak most csak cseppekben jönnek ki ajkamon, mint a könnyek, perdülnek az éteren át, talán érzik ezt az emberek, hogy valami más lett minden. Bennem most ''ősz van, levelet hord a szél, hideg van, kavarog minden''.

    Újra mikrofont fogtam hát, s csak énekeltem, akkor boldog voltam, s újra szép volt minden. Hallgattam a hangomat, hallgatták mások az énekem, s nézték, ahogy egy egy pici könycsepp kicsordul hirtelen. Sosem énekeltem neki, mindig csak halkan, suttogva dúdoltam. ''Tavaszi szél...'' hm... itt a tavasz, de bennem ''ősz van, levelet hord a szél, hideg van, kararog minden''.

    Hm... Ne nyavajogj kislány! Fel a fejjel! A buszod elindult tovább az élet útján! A jegyed már megváltották Neked, kapaszkodj hát erősen! Mert az élet szép, igen, gyönyörű :) S e gyönyörű emlék azt csak szebbé teheti! :):)

    Nem vagyok öreg, csak rutinos!

  • pussy_cat

    tag

    Lassan-lassan kezd letisztulni minden, kezdek tisztán látni s kicsi életemet rendbe szendi végre. Egyik nap, ebéd után bementem a fürdőszobába, s csak néztem magam a tükörben. Minden kis porcikámat átmustráltam, minden részletet jól bevéstem az emlékezetemben. Vettem egy forró zuhanyt, szépen megmostam a hajam, új frizurát szárítottam. Kis hajráfos nőcit faragtam magamból. Elővettem a smink készletet, pakolásztam a dolgaimat. Csinosan felöltöztem, elmentem sétálni egy jót a ligetbe, s néztem az embereket, mosolyogtam a napsütésnek, vettem egy lufit magamnak, s csak sétáltam, semmire nem gondoltam. Élveztem a jó időt, a kis kacsákat, ahogy úszkálnak, ettem velük egy finom perecet. Egyfalat Neked, egy falat nekem :)
    Az emberek megnéztek, mosolyogtak és én visszamosolyogtam. Egy fiatal pár odalépett, beszélgettek velem, aranyosak voltak és kedvesek. Eszembe jutott egy rég nem látott barát, felkerekedtem hát és kiautóztam hozzá budára. Meredek út vezet hozzá, fel a domboldalra. Becsöngettem hát, hallottam lomha lépteit, s egy nagy mosojjal fogadott, átölelt, majd csak ennyit mondott ''Te kis csavargó, majd tíz éve nem láttalak''. Beszélgettünk, nevetgéltünk, készítettünk fagyit olyan tuti kis fagyis géppel, befaltuk mindent, jól éreztük magunkat. Aztán hazamentem, boldog voltam és elégedett... Kinyitottam az ablakot és kicsi lufikámat útnak engedtem, néztem ahogy repül, s csak mosolyogtam, mosolyogtam :)
    Cudar-cudar jó volt :)

    Nem vagyok öreg, csak rutinos!

  • pussy_cat

    tag

    Gyönyörű szép idő van, a nap beragyogja minden procikámat, élvezem, szeretem. Irodám ablakában kis virág mosolyog, Ő is élvezi a kellemes időt, a finom meleget. Napról-napra egyre nagyobb és szebb.
    Én is jól vagyok, virulok, bár már csak óvatosan merem leírni. Új emberek, új barátok, megint megváltozott minden, remélem, reménykedem, hogy végre kicsi életem újra az arany középúton megy tovább. Boldog vagyok, nyugodt vagyok és kiegyensúlyozott. Szeretem ezt és ragaszkodom hozzá. Nagyon!
    Bár ma nagyon fáradt és álmos vagyok, bár ma kicsit nyűgösen állok a világ elé, de belül, mélyen egy kellemes harmónia van bennem, mire mindig is vágytam. Nem is tudom mit írhatnék még. Jól érzem magam és kész :)

    Nem vagyok öreg, csak rutinos!

  • pussy_cat

    tag

    Nem is tudom, szomorú vagyok.
    Megbántottak, nagyon.

    Nem értem a miértjét, vagy az okát, teljesen hihetetlen számomra ami történt. Csak kapkodom a fejem, hogy ez az ember ilyen módon képes marcangolni a lelkem. Fáj minden és elfáradtam nagyon. Haza szeretnék már menni, kis lakásomat végre rendezgetni. Most csak erre vágyom, a változásra.

    Nem vagyok öreg, csak rutinos!

  • pussy_cat

    tag

    Tüttürűűű-tüttürűűű, szép az élet tüttürűűű :))

    Nem vagyok öreg, csak rutinos!

  • pussy_cat

    tag

    Nem semmi milyen régen írtam.
    Persze sokminden történt, persze sokfelé jártam és sokmindent csináltam.
    Kisregényt úgy gondolom nem írok, legyen elég annyi - hogy félve írom le a két szót, hisz annyiszor csalódtam már az életben, de azt hiszem most tényleg - Boldog Vagyok.
    Úgy írnék is egy pár szót, úgy nem is... Olyan fura vagyok mostanában magamnak, lehet öregszem, változom? Szeretek otthon üldögélni, szeretek hatalmasakat kirándulni, szeretem Kedvesem babusgatni, főzicskézni kedvére, s úgy teljesnek érzem pici életem. Nem hiányzik semmi.

    ÁÁ a cudarba is, írkálhatok össze-vissza, tudom én mi bánt, tudom én... Nem akarom elfolytani, nem akarom sem lenyelni sem eltitkolni. Csak beszélni nem szeretnék rólla, mert úgy még jobban fáj. De akkor is egy ilyen cafka - jól olvasta kedves olvasó, egy igazi hazug cafka, kit "nagyasszony"-nak hívok, de az egész élete egy fabatkát sem ér, tele hazugsággal, ármánnyal és cseleit szövő gondolatokkal. Ki "tini"-nek hív engem, - ó édes Istenem honnan jött e némber? Azt sem tudja ki vagyok, csak átkait szórja rám, azt sem tudja hogy élek, honnan jöttem és hova tartok. De lásd olvasó, elvettem a játékszerét, a férfit, akit szeretek. Hogy elvettem-e tényleg? Csak szerinte. Hát ezért most kis együgyű agyával úgy gondolja jól megbüntet minket. Írkál össze-vissza, enyeleg, s kelletlenül bájolog. Hmm... Nem is tudom mit gondoljak, már az oviban is több eszünk volt tán... :U Belenézhetne a tükörbe a "nagyasszony", s elszámolhatna saját szánalmas életével az helyett, hogy saját gondolataitól elvakultan, tintát nem tűrő modorban szórja átkait reánk.
    No csak ennyit akartam.

    S még egyvalamit! Nem hacolok én senkiért, hisz felnőtt emberek vagyunk, kik tudják mit várnak az élettől! De ezért a férfiért a tűz sem lehet elég meleg, ha kell érte átmegyek!

    Puszik Drágáim,
    Cica :)

    Nem vagyok öreg, csak rutinos!

  • pussy_cat

    tag

    Mostanában rászoktam egy kis apróságra.
    Amikor minden elromlik és azt hiszem nem bírom tovább, én még rosszabbá teszem és felidézem a szép emlékeket, a barátokat, a táborozásokat, anyám puha érintését és amikor először repültem, hogy ez mind mennyire jó volt.
    Amikor biztosra veszem, hogy nem bírom tovább, még egy kicsit kényszerítem magam és akkor rádöbbenek, hogy tulajdonképpen bármit elviselek!

    De ezt most nem megy, ez most nagyon nem jó!

    Nem vagyok öreg, csak rutinos!

  • pussy_cat

    tag

    Néha azt gondolom, hogy az egész világ egy hatalmas nagy kösztümös öltönybe öltözött állarc...
    De amikor ropog a tűz, s körbeülik a jóbarátok, nevetnek, zenélnek, jókat esznek, akkor rájövök, hogy még nincs veszve minden!
    Fiatal lányok kínozzák önmaguk, felnőtt asszonyok sanyargatják saját testük, férfiak mímelik az életet, újságokból szerzett minták alapján keresik kivel élni szeretnének. Eltünt a tisztaság és egészség érzése, mikor jólesően leül két barát egymással szemben.
    Túlhajszolt ez a világ nekem azt hiszem.
    De mit van mit tenni ide születtem. Néha észrevesznek, néha nem, nem is ez számít ez azt hiszem.

    Nem vagyok öreg, csak rutinos!

  • pussy_cat

    tag

    Sziasztok :)
    Azért nem gondoltam volna, hogy még a második oldalon ott vagyok! Köszönöm!! :)

    Érdekes témát fogok ma feszegetni! Ez pedig az élet és ami legfőképp az életet adja az az étkezés...
    Úgy döntöttem pár napja, hogy "tisztán" fogok étkezni. Elég tág fogalom és sok lemondással jár, de megéri! Olyan sok szakirományt ne várjatok, még nem vagyok tudósa a témának, de segítséget bőven kapok.
    Később bővebben... nagyon álmos vagyok :(

    Puszik!

    Nem vagyok öreg, csak rutinos!

  • pussy_cat

    tag

    Igen, újra itt...
    Friss témák és vitatható kérdések várják a jövőben Kedves olvasómat!
    Akkor esténként újra itt!
    Cica

    Nem vagyok öreg, csak rutinos!

  • pussy_cat

    tag

    Született egy kislány ezelőtt harminc évvel, hosszú barna hajjal, gesztenye szemekkel, nagy mosollyal. Édesanyja féltő karjai csak 11 évig zárták magukba, de addig is nagylányként kellett viselkednie, mert anyukája súlyos beteg volt. Ő volt a segítő két kéz, amit időnként nehezen viselt. De az ölelés, a simogatás, az a sok szeretet kárpótolta mindenért. Egyszercsak elmúlt minden, fel kellett nőnie korán, 11 évesen.
    Ma, sok év után féltőn keresi párját ez a kislány, várja Kedvesét, aki talán sosem jő el. Minden este felteszi magának a kérdést mi a hiba, amit mindig elkövet, ami miatt ma is egyedül hajtja fejét párnái közé. Mindenki furának tartja, őrültként veti bele magát mindenbe, amit a sors szele odafúj. Legyen az munka, kötelesség. A szerelem illata régen fújt már felé, de minden este az erkélyén ülve várja, nagyon várja. Kimozdulni otthonából nem mer, nagyon sokan bántották már, mára elvesztette erejét. Szeme csillog, de semmiről nem mesél. Haja fényes, de hullámait összefogja, nem engedi szabaddá sosem. Puha újjai a múltba vesztek, sok feladatot elvégeztek már az apró kezek.
    Csak valaki átölelné, csak valaki szeretné ma este... Olyan sok dolog történt az elmúlt harminc évben. Kedves barátok időnként fel-fel bukkanak, micsoda boldogság, hogy még emlékeznek! De valaki adja rám a nyúlcipőt, kérem, úgy kérem!

    Nem vagyok öreg, csak rutinos!

Aktív témák