Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crowent

    tag

    válasz RangerFox #4761 üzenetére

    KÉRLEK SEGITSETEK NEKEM, ELÉGGÉ NAGY GONDBAN VAGYOK!!!

    PS Vita vásárlás előtt állok, de nem tudom mit csináljak... Van egy barátom, aki nagyon ért az ilyenekhez, és Ő azt tanácsolta ne vegyek ilyen konzolt, mert hatalmas bukás volt, és különben is a Sony hamarosan kidob egy új kézi konzolt, nem mellesleg a magyar Storet egyáltalán nem frissitik, nem foglalkoznak velük annyira mint a külföldi Storeban... Rengeteg Gameplayt néztem, szerintem nem rossz, de bizonytalan vagyok!!! Már le jegeltettem magamnak egy konzolt, és nem szeretném a srácot átverni, és ezáltal kénytelen vagyok már megvenni csak félek hülyeséget csináltam!

    Szétnéztem, egyenlőre FPS játékokban csak a Call of Duty, a Killzone-t, illetve a Resistance: Burning Skies amit láttam és igéretesnek tűnik! Tudtommal több FPS játékot nem adtak ki rá, vagy csak Magyarországon nem értékesitik!

    Ami még nekem bejön, az az Online (de lehet offline mind1) az olyan játék mint a Diablo 3 vagy a PS Vitára készült Dungeon Hunter, de tudtommal nagyon monotonra sikerült, és nem nagy kihivás az egész.
    Én szeretem az ilyen farmolós játékot, ahol sokat kell játszani hogy 1 játékban elérjek valamit!

    Illetve egy db MMORPG játék sem készült a konzolra...

    Véleményetek szerint mekkora baromságot csináltam? Vannak olyan játékok, ami az én "igényeimre" készültek?

    Need for Speed World Nickname: NORBI5528

Új hozzászólás Aktív témák