Új hozzászólás Aktív témák

  • szika87

    aktív tag

    Elérkezett az idő! Gondoltam írok egy kis ismertetőt a tapasztalataimról, Kb 2 napja megvan nekem is a ps vitám (wifi) egy 16gigás karival,védő tokkal,fóliázva(ezt kicsit bubisan tettem fel sajnos),2 játékkal az uncharted és a resistance-el.
    Leírom a tapasztalataimat.Jó érzés volt kibontani,friss ropogós zsír új,a kütyü szépen néz ki szerintem,súlyra se vészes pedig azt hittem nehéz lesz,a kijelző tényleg szép és nagy,noha nem estem hanyatt tőle mert láttam már ilyet a samsung galaxy S-emen sőt telefonos körökben van ettől jobb is,de tény h szép a kijelző,ami picit negatívum böngészésnél ha nem nagyítunk, picit mosottak a betűk,ez gondolom annak tudható be hogy ekkora kijelzőre talán kevés a felbontása hogy a kis betűk szépen kirajzolódjanak.Féltem az analóg karoktól,meg h picik a gombok,de szerencsére nincs nagy kezem ezért itt sem volt probléma.Mondanom se kell mikor megláttam ezek a játékok hogy festenek élőben hanyatt dobtam magam,gyönyörű.A menü egyszerű,a böngésző jobb mint gondoltam először,kicsit idegesítő h másolni filmet,zenét,körülményes de ezt azért nem rovom fel hibának mert annó hozzászoktam mikor Apple termékem volt.A filmek is szépen mutatnak,és ekkora kijelzőn igaz h nem tablet nagyságú de bőven jó már egér mozizásra szerintem,és mobilisabb mivel kisebb,a két hangszoró is egész korrekt és jól szólnak.A kütyünek iszonyat jó hangzása van ha jó headsetet dugunk rá,ami nem is csoda mert wolfson hangchip van benne és dübög rendesen mikor kell neki,tehát a sony-nál tényleg minden földi jóval el látták a ketyerét.Bár bevallom a buszon nem mindig éreztem jól magam miközben használtam mert kivülről nézve az jöhet le hogy aki ilyet használ az valami antiszociális depis akinek nincsenek barátai se nője :D ami rám nem igaz de kb ez jöhet le miközbe nyomkodom a masinát :D Minden egybevetve nem bántam meg hogy megvettem,várom a címeket rá,és reméljük lesz rá támogatás még jó pár évig.

    We are here for a good time, not a long time.

Új hozzászólás Aktív témák