Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _drk

    őstag

    válasz wierra #963 üzenetére

    2in1=PC?!
    Én nem hiszek ezekbe a csodamasinákban. Biztos jók, valami nagyon szűk felhasználási területre. De erre inkább használom a jó öreg bevált PC-t.
    Ebbe a gépbe nekem van 8 éves alkatrész. De a legtöbb min 4 éves. Egyedül az SSD újabb az csak 1 éves.
    TABLET,NAS, LAPTOP. Még középkategóriában is 2 év után jönnek a bajok. PC-nek 2 év után semmi baja nincs.
    Az elszállt hardver árak miatt, igen! Sokkal jobban megéri jelenleg a konzol játékra. Még az xbox is. Nevetséges VGA árak vannak, támogatás játék szinten meg a béka segge alatt.
    De az összes többi alkalmazás köszöni szépen jól van.
    Bár jó Tablet-et nem is láttam még, hallottam mendemondákat, hogy jó drágán lehet venni használhatót.
    NAS-t is csak 1-2 cégnél, ahol egy speciális program futott minimális erőforrás igénnyel, ott biztos nagyon jó.

    PSfanboy:
    Ilyen régi konfigba nem nagyon éri meg, még az energiát se belefektetni. procit találsz, de mind nagyon sok éves. Max ha ilyen van akkor érdemes, 1-2 alkatrészt lecserélni. De kompletten ilyen régi gépet megvenni, aztán imádkozni meddig bírja, szerintem nem éri meg. Ez is megy ameddig megy. Valami behal, váltok Ryzen-re.
    Pedig ahogy mondod, még szépen megyeget. Új AAA játékokkal nagyon nem érdemes szórakozni, annyira le kell venni mindent, hogy már megfájdul az ember szíve, de még akkor is képes beszaggatni, máshol meg vígan megy 60fps-el. Viszont Indie címek, meg jobban megcsinált játékok még elmennek. Legutóbb a CThulhu-t próbáltam ki, az teljesen korrekt volt, majd most a CIV6 új kiegjében a magyarokkal fogom legigázni az egész világot.

  • #58978304

    törölt tag

    válasz wierra #963 üzenetére

    Nálam itthon minden Androidról fut.
    A Tv-k,mobilok és feleségem tabletje,myomtató ugye egy hálózaton.
    Természetesen van egy laposom is ami a Tv-re van kötve non-stop ami becsukva alszik egy vezetéknélküli egérrel,billel.
    De azt szinte semmire nem használom csak néha-néha S.T.A.L.K.E.R-re és videó kép tárolásra.
    Mi mindent meg tudunk oldani Android-ról.
    Mobilról vagy tabletről löjjük ki a képet tv-k re ha filmet nézünk. (Online)
    A gyereknek a tv yt alkalmazásáról mennek a mesék.
    Szóval ahogy mondod Androidról most már /Mindent/ meg lehet oldani egy átlag felhasználónak szerintem probléma nélkűl.
    Nekem nem kellene "netezős" gép,csak írtam egy olcsó használt alternatívát rá ha mégis valaki ragaszkodna a winfos-hoz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák