Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsinder

    aktív tag

    válasz .LnB #861 üzenetére

    Nem, aki olvassa a PS4-es topikot az tudja milyen vagy ;] Na meg hogy a bullshit hamar felbosszant. Csak már nagyon fárasztó, hogy amikor unatkoznak akkor jönnek és tudják mit kell írniuk, hogy valaki ne hagyja szó nélkül. Aztán meg egyből írják a topikukban hogy szánalmas ami a másikban megy.

  • mike1334

    veterán

    válasz .LnB #861 üzenetére

    Ha már sikerült törölni a ps topicból, akkor ide (mindegy amúgy, de ha már ennyit dolgoztam azzal, hogy begépeljem.... :D ) (Ja és nem erre a hsz-edre, csak ott vmiért az egyik hozzászólásodra válaszként nyomtam...).

    Minden flame nélkül, ugyanez megy sokszor itt is. Minden ex cím szent és sérthetetlen. Én teljesen elfogadom, hogy valakinek minden ex cím tetszik vagy a többsége, de van akinek nem. Ízlésről kár vitatkozni. Csak mókás, hogy ha mondjuk én írom le egy címről, hogy annyira nem jön be, mint amennyire a hype miatt vártam, akkor zöld a vérem stb, de ha mondjuk Te szidod a HZD-t, vagy más régi ps tulaj a GoW-ot, akkor az teljesen rendben van. Mondjuk én nem értem a különbséget, mind a két konzol meg van, mind a kettőért fizettem, hülyeségnek tartom azt, hogy csak azért szidjam mert a sony csinálta..akkor magamat hülyézném le. Az ex címek többsége teljesen rendben van, de eddig nagyon kiemelkedővel, csak eggyel találkoztam, és annak is voltak hibái, csak annyira nem voltak zavaróak, jól szórakoztam vele és ez a lényeg. Mondjuk még sokat nem próbáltam ki, de igyekszem bepótolni. Ugyanígy az xbox topikban is szoktam kritizálni a rendszert/játékokat, ha olyanok, hogy megérdemlik. De ott is van, akinek az tetszik, én azt is el tudom fogadni. A különbség annyi, és ezért a ps topik lakóinak többsége is felelős, hogy kb minden oldalon 5x leírják, hogy az ex a lényeg, az ex a csúcs...nyilván baromi nagy elvárásokkal ültem le a TLoU elé is, mikor minden héten hárman leírták, hogy az évtized egyik legjobb játéka....biztos valakinek az, nekem nem. Még mindig játszok vele, de pl tegnap nem volt időm munka és egyéb miatt játszani, és egyáltalán nem hiányzott. GoW, Witcher 3, Forza Horizon 3 hiányzott, ha aznap nem jutott rá idő. A "probléma" javát a ps közösség generálja, mert kb erről szól minden kinyilatkoztatás, hogy az xboxon nincs mivel játszani, bezzeg az exek..és akkor jön a, ha nem is pofára esés, de kisebb csalódás, mikor megveszed, és rájössz, hogy bakker azért nem mind arany, ami fénylik. Nem panaszkodok, így is van mivel játszani, meg alapvetően ami kevésbé jó, se szörnyű, el lehet vele lenni, de a csalódás ott van, hogy ennél többet vártam, nem erről beszélt mindenki. Ugye azt tudni kell, hogy nekem az xbox one volt az első konzolom, évek óta pc-n se nagyon játszottam, így nagy élmény volt, mikor megvettem és láttam, hogy mennyit fejlődtek a játékok stb. Sose tagadtam, hogy ezért pl az xbox felé húz jobban a szívem, mert az volt az "első". De ahogy elkezdtem játszani, úgy néztem egyre több videót, olvastam egyre több cikket, és kezdtem el olvasni ezt a fórumot és nézni a Playstation Accesst youtubeon (a másik nagy befolyásoló erő abban, hogy vettem végül ps-t is, az Rob volt meg a Friday Feature). És ahogy egyre többet olvastam és néztem a témában, úgy kezdett bennem motoszkálni, hogy valamiből kimaradok, mert ott vannak az "exek". Aztán úgy alakult, hogy lett ps-em, előbb csak kölcsön, majd végleg. Elmúlt a "rózsaszín köd" és maradt az, hogy vettem még valamit, de minek. A másik se rosszabb, azon is vannak jó játékok, időm nincs annyi, hogy két konzol megérje együtt. Volt olyan, hogy hónapokig be se kapcsoltam a ps-t. De nem adom fel, próbálkozok a játékokkal, de onnantól, hogy már csak azért játszok egy játékkal, hogy végigvigyem, már nem az igazi. Viszont szerencsére még sok cím van hátra. Ahogy "lecsengett" a hűűű lett ps-em érzés, egyből a Switch felé kezdtem el kacsingatni..ott is ugyanez megy, legjobb játékok, életre szóló élmény, stb. Lehet, hogy igaz, sőt van olyan akinek biztosan az, de félek, hogy ott is csalódás érne valamilyen szinten a magas elvárások miatt, így Switch egyelőre még nincs (mondjuk a hordozhatósága miatt lehet, hogy mégis lesz, de ez ettől független).

    Szóval kinek hogy. Irigylem azokat, akiknek szinte mindig/mindig tökéletes élményt nyújt egy ex cím, én legnagyobb bánatomra nem tartozok közéjük. Ha ps-t vettem volna elsőre, akkor valószínűleg ugyanez lett volna...Gears meg Forza miatt vettem volna egy xboxot, majd rájövök, hogy jók tényleg, de nagyjából ugyanazokkal a játékokkal játszottam/játszanék akkor is. Szóval nem az xbox jobb és a ps rosszabb, hanem - számomra - nincs lényeges különbség a kettő között, erőtől vagy ex címtől függetlenül mind a kettő kb ugyanazt nyújtja.

    Abszolút személyes vélemény, nem is kell vele egyetérteni, elolvasni se muszáj, mert jó hosszú lett, csak egyet kérek, erre senki ne írja már azt, hogy nem így van, mert nekem így van, és ez az én véleményem. Vagy felőlem írhatja, ha elég sokszor leírja, akkor majd biztos elhiszem, hogy én értelmezem rosszul az érzéseimet, gondolataimat....

    [ Szerkesztve ]

    ...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Új hozzászólás Aktív témák