Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #58000384

    törölt tag

    válasz Wlac #67053 üzenetére

    Hát én úgy vagyok vele, hogy lehet akármilyen jó az Uncharted 4 (mondjuk engem a 3 sem tudott lekötni, főleg az irányítása miatt, bár tudom, hogy ezzel egyedül vagyok), vagy egy új R&C, pusztán 1-2 játék miatt tuti nem vennék egy új konzolt.

    A PS3-mat nagyon szeretem, megvan rá minden játék, amit megakartam venni (mondjuk nem sok), másokkal is jó buli, van rá Castlevania SotN is, meg Okami, ezt a PS4 nem tudja :D Illetve minek, ha már PS3-ra megvan.
    Engem egyáltalán nem győztek meg a nextgen konzolok (főleg a gyenge teljesítményük miatt), ráadásul mivel munkához is kellett új masina, ezért a PC-men már gond nélkül fut a Witcher 3 is (ez érdekelt volna PS4-en). De ha valaki csak konzolon játszik, akkor az nyilván váltani fog.

    Aztán majd kiderül, hogy pár év múlva mi lesz a helyzet, de remélem, hogy a Sony nem húzza ki a dugót a PS3-ból, meg most, hogy jön a GT7, nem szűnik meg a GT6 online része sem, ahogy a GT5 esetében volt.

    (#67017) [oWn]f4te: Nagyon szépen összefoglaltad, hogy mi kell egy játékhoz, így már beláthatod, hogy mik az akadályai bizonyos funkcióknak és játékelemeknek.
    Nekem a DN3D nem a Build engine miatt tetszik, hanem maga a hangulat és Duke személyisége miatt, amit a Forever is hozott. Annyi változott, hogy már nem divat olyan akciófilmeket készíteni (egyszemélyes hadsereg, one-linerek, Stallone, stb), amiket a játék parodizált. Változik a világ.

    "Amúgy a mai napig többre értékelek művészi sprite-okat és kézzel festett dolgokat"
    Ori and the Blind Forest? Hmm? :) Na az megint egy gyönyörű játék a PS4-re (is).

Új hozzászólás Aktív témák