Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz oriic #63257 üzenetére

    Gondolom azok veszik csalásnak akiknek nincs, és azok szerint oké akiknek van :)
    Amúgy a multi része nem nagyon érdekel, de Unchartedet úgy platináznám egérrel hogy azt se tudná a játék hogy mivan :C
    De van még 1-2 dolog.
    Last of Us is jó lenne egér+billel és konkrétan bármi amiben célozni kell :)

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • A`rpi

    Topikgazda

    válasz oriic #63257 üzenetére

    Nézőpont kérdése, natív egér billentyű támogatást csak azért nem támogatja a SONY és a MS, mert, 1000 forintos egér és billből nincsen bevételük, míg az 50 dolláros JOY-okból igen csak.

    Az meg hogy kinek mekkora előnye van egy adott játékban PL Battlefiled, ahol a jó fegyvereket Premiumba kapod meg, nincs miről beszélnünk szvsz.

    Előnyt jelet az is ha valaki több időt tesz bele a játékba, kevés játék ad arra esélyt hogy mindenkinek ugyan azok a cuccaik legyenek mint nekem.

    Arról meg nem is beszélve, hogy hiába mész te bármivel is, nolife emberekkel túl sokat nem lehet kezdeni, aki ismeri az adott játék összes glitchét, trükkjét.

    Egyedül ami előnyt jelenthet, az a turbo gombok, de ezt meg nem kötelező használni, ennyi. Más kérdés hogy néha használom, főleg lövésre, de így jártak. Ahogy használom én, úgy használhatja ellenem is bárki más. És azt egyáltalán nem mondanám, hogy olyan hűde jó a statom, szóval helyettem nem játszik a cucc, ha nem veszem észre, vagy lassú vagyok lelő...

    Ennyi erővel, akkor az is csalásnak számít ha nem ugyan olyan a pingem, ami ugye kivitelezhetetlen külföldiek akik közelebb vannak a szerverhez helyből előnyt élveznek, az alacsonyabb pingnek köszönhetően.

    És még lehet hamarabb meg is látnak, mert nagyobb TV-játszanak, vagy jobb fejhallgatójuk van mint nekem...

    Szóval érvnek érv ez, de ezen kívül még több sebből vérzik előnyszerzés fogalma mint olyan.

    (#63261) Sirandrish

    Kompromisszumokat termesztésen kell kötni, nem PC-s érzés, mert azt a konzol nem tudja vissza adni, hasonló. Én azért használom, mert FPS/TPS játékokat számomra kimerítő JOY-al játszani hosszú távon.

    Platformer, verekedős, versenyzős játékok persze mások, azok joystick-on kényelmesebbek számra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák