Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    válasz DM-Fan #4663 üzenetére

    Ha hosszú távra tervezel és játékra akarsz hardvert, akkor szerintem a konzolt érdemes választani, mert az tényleg célhardver.
    Ez a kijelentés majnem jó, csak mégsem... az a gond, hogy ez - a PS3 esetében biztosan - nem ilyen egyszerű. És többnyire a játékok árai az, amiért nem. A legtöbb PC user leginkább azért nem PS3 konzolt vesz, mert a PC gameket ingyen letöltheti. Ha meg sokat játszik, a hw fejlesztés lehet kevesebb, mint a játékra kifizetett összeg - pölö éves szinten. Esetleg még a hw-eket is kedvező áron tudja beszerezni (mondjuk nagykerből). És ahogy mondod, egy kisebb gép úgyis kéne mellé, aminek a (fenttartási) költsége hozzászámítható a konzolhoz. Egyszóval (na jó, kettővel): összetett probléma. Nem lehet egyszerűen pálcát törni egyik felett sem, de sztem nem is kell. Itt is, mint sok más területen a lényeg az: ki mire akar költeni. Ez dönt el mindent, sokszor még a kell-e vagy az ésszerű költség-e kérdést is.
    Egy dologban mindenkivel nagyon 1et tudok erteni (aki szintén ezen az állásponton van): telepítgesse a PS3-at az, aki (húhh, majd nem csúnyát mondtam ;] ) rá van szorulva. Pont elég a PC-t, és a PS3 meg éppen ettől jobb, hogy nem muszály. :K

    Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

Új hozzászólás Aktív témák