Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz bwoay #4299 üzenetére

    Igen, más a véleményem, mutatom miről beszélek:

    Az én PS3-mam mennyi idő után romlott el? Még semennyi után, de ez nem is releváns, mivel 2 hónapja vettem. Beb*szna ennyi idő után elromlana (bár már ilyeről is olvastam az avforum-on). Viszont ismeretségi körömben többeknek cserélni kellett egy éven belül, illetve van olyan ismerősöm is kettő, akinek gari lejárta után kicsivel lett kampec az olvasónak. Ezen felül számos magyar és külföldi fórumon olvashatsz tömeges panaszokról, úgyhogy a probléma létező, ne kívánd, hogy linkekkel szórjam tele a topicot, mert hosszú lenne. Szemet hunyni lehet a probléma fölött, de ettől még létező és szerintem jogosan háborgok rajta. Mondjuk a Sony sosem volt erős optika terén, de ha ez tudvalévő és az első széria után kiderült, akkor kereshetett volna már egy külsős beszállítót, aki legyártja neki. Csak az nyilván többe kerül, és mivel a PS3 üzleti szempontból mai napig deficites, ezért szarik rá és inkább cseréli a hibás alkatrészt (már ha van olyan "szerencséd", hogy még az első évben kijön a hiba), ha pedig később romlik el, még nyer is rajta, mert fizetsz neki egy valag pénzt az egyébként pár dolláros alkatrészért.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák