Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • goodboy007

    senior tag

    válasz petikeh #42662 üzenetére

    Ha mindenképp 12gigást akarsz, akkor inkább itt vedd, mert jóval olcsóbb.

    Viszont az 500GB-os sem sokkal drágább és azzal mindenképp jobban járnál a jóval nagyobb tárhely miatt.

    Játékokat nem lehet lemez nélkül játszani, kell az auditáláshoz, de egyes játékokat lehet "telepíteni", hogy gyorsabban töltsön és ne használódjon annyira a lemez, csak amennyire kell, de hogy az NHL13-nál ez pontosan hogy van, azt nem tudom. Frissítéseket játékon belül tudsz leszedni, sokszor indításkor meg is kérdezi, hogy akarsz-e új frissítést keresni.
    Nyilván ha több címmel is játszol, akkor a tárhely függvénye minden, ezért is írtam, hogy a 12 GB szerintem semmire sem elég. Persze, ha NHL13-on kívül tényleg semmi más nem érdekel, akkor elég lehet, de egy Uncharted sorozattal vagy GoW III-mal nem játszani bűn, ha már ilyen gép lesz a birtokodban ;].

    Az online játék a címtől függ, jelen esetben attól, hogy az EA milyen lehetőségeket biztosít.
    Maga a netes játék viszont teljesen ingyenes, nincs előfizetési díj, mint az Xbox Live esetén.

    [ Szerkesztve ]

    "propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz petikeh #42662 üzenetére

    Kezdjük azzal, hogy nem azt veszed, mert a 12 Gb-s kevés, és még drága is. Alig drágábban itt kapsz 500 Gb-s változatot: Platinumshop. (Lehet van még olcsóbban is...most hirtelen erre futotta.)

    Igen, megveszed hozzá az NHL-t, berakod és játéktól függően vársz egy kis időt, amíg feltelepíti, majd játszol. Arra nincs lehetőség, hogy merevlemezről játssz, viszont pont az EA az, aki egy esetleges lemezsérülés esetén cseréli a lemezt, tehát ettől nem kell tartanod. Viszont az ilyen évente megjelenő sportjátékoknál megvan a veszélye annak, hogy 3-4 év múlva lelövik a szervereket, így online már nem fogsz tudni játszani. A frissítéseket ugyan úgy telepíti a gép, mint PC-n, vagyis bent kell lennie a játékhoz a lemeznek, de a gépre települ a frissítés.

    Semmi nem kell hozzá, csak bedugod a netkábelt (vagy Wi-Fi, és játszol). Mindössze egy profilt kell készítened, erről az összefoglalóban a téma elején többet olvashatsz, ahogy arról is, hogy PS3 esetében mire lehet előfizetést kötni. Az online játékhoz nem kell. A konkrét játékkal kapcsolatos kérdéseidre nem tudok választ adni, mert nem ismerem ezeket.

  • Brian_GT

    őstag

    válasz petikeh #42662 üzenetére

    12Gb-os változatot azonnal felejtsd el, főleg, hogy pár 1000 Ft most az árrés a 12GB és az 500GB-os között. Ha egész további PS3 karriered során 1 játékkal akarsz csak játszani akkor vedd de ha kis ész is került beléd akkor soha. Nem bunkó akartam lenni, csak ez a 12GB meg 4GB csomga XBOX esetén ez röhej....ekkora parasztvakítást még életemben nem láttam.

    Maga a netes játék ahogy írták ingyenes, semmi nem kell hozzá csak regisztrálnod kell egy profilt...ami lehet UK-US-Japán vagy Hun.
    A közösség inkább UK accot használ leginkább, mert a magyar acc sok sebből vérzig és sok kellemetlen gondttól óv meg ha egyből UK-ra regelsz.
    Lehet minden egyes országhoz profilod, mert különböző demo és egyéb plusszok szoktak lenni, ami régióként eltér, de ez csak egy kis plussz.

    Ami ps3 esetén fizetős és te eldöntöd opcióként akarod-e, az a plus előfizetés. Ezt innen tudod megkérni : Livekodok vagy keresd itt pron iceakos-t.
    Ez összegben változó szokott lenni az árfolyam miatt, de általában ilyen 3900Ft...nincs havi szinten 1500Ft, ami még kedvezőbb ha egyből nagyobb előfizetést veszel, mint 3 hónap.
    Ezzel havonta frissülő ingyen letölthető játékokat, exkluzív béta tesztelést stb kapsz és egész jó címek sorakoznak fel, nem kell vmi kis bungie játékra gondolni. Nekem a Mortal Kombattól kezdve a God of War, a Batman így van meg. És én elég késői ps3-as vagyok, kérdezd meg egy régi tagot, szerintem ha mindent letöltött volna már 3 hdd-t cserélt volna.

    Játékok pedig igen, only lemezzel működnek, felmásolás kimondottan a GT5-nél figyelhető meg szépen, ott be lehet vásárolni a tecsóban bőven mire végez :) Szóval ami hatalmas adatbázissal bíró játék, ott van nagyobb előkészület, de ez is adatok másolása, nem maga a játék. Betöltés gyorsítás végett vannak, sajnos nem azért hogy te feldobd hdd-re a játékot.

    Remélem tudtam segíteni, konzolok szervize jó hely, jó áron, vedd meg ott amit linkeltek többiek vagy nézz szét még az oldalon, sok bundle csomag közül tudsz válogatni.

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Új hozzászólás Aktív témák