Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz Gebriel #29247 üzenetére

    "Te és ismerőseid pofájába röhögnek ember Te miről beszélsz? :D Nekem és környezetembe nincs gond a garancia érvényesítésével. :DDD
    Okoskodj csak tovább hajrá hisz a gyakorlat Téged igazol.... ;]
    "

    Aha, jól van! Ezzel az érvvel nehéz vitatkozni. Tudod: Elvis-szel beszélsz.

    "Kajak saját jogaidat ferdíted el, nem csodálkozom, hogy elhajtanak ha valamid nincs meg a jótálláshoz."

    Úristen, tényleg ennyire nagy a sötétség? Törvényi hivatkozást félig idézel? Epic fail!

    "49/2003. (VII. 30.) GKM rendelet 4.§ (2): A forgalmazónak törekednie kell arra, hogy a kijavítást vagy kicserélést legfeljebb tizenöt napon belül elvégezze."

    Ha az lenne ott a "törekednie kell" helyett, hogy "KÖTELES", akkor igazad lenne. Egyébként meg nincs és nem is lesz! Jó reggelt, erről a paragrafusról beszéltünk már vagy 20 HSZ óra. Erre hivatkozva elállni sem tudsz, mindenki ki fog röhögni, elsőként a fogyasztóvédelem.

    Egyébként engem soha nem hajtottak el, minden javításom gond nélkül kész lett (nem 15 nap alatt, de kész lett), nem álltam el semmilyen szerződéstől, mivel jogom se lett volna és előrébb sem vagyok vele.

    Részemről téma lezárva, látom, fölösleges bármit is írnom. Aki akarta már megértette.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák