Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz kelzsoca #20513 üzenetére

    Bennem is pont ugyanezek fogalmazódtak meg a Killzone 3-mal kapcsolatban. Erősen rókabőr-effektus ez már. Arról nem is beszélve, hogy ha tényleg megmaradt a retardált irányítás, akkor élből felejtős nálam, azt már a 2-ben is utáltam, de egyébként a gameplay videókon is látszik, hogy nagyon esetlen. A közelharc nekem sem tetszik, pont jó volt az úgy, ahol mondjuk a korábbi CoD-okban volt (nyissz, slatty, kész, rohansz tovább, nem kell azt ragozni, a játékmenet szempontjából teljesen fölösleges brutalitás, ráadásul szerintem itt szarul is néz ki). Az új CoD-ban is ettől megyek falnak, hogy lassan az egész játék lassításból áll, el-Hollywood-osodott az egész (na nem mintha ne lett volna kezdettől fogva az, csak nekem pont ebből van már elegem). Szóval csömöröm van már ezektől. Ha igazán jó FPS-multit akarsz, akkor egyébként CoD4: MW. Az még a letisztult puritánságával nagyon bájos volt, de jó még a CoD5: WaW és a CoD6: MW2 multija is. Na meg a Battlefield 2. Az újak meg nem hoztak semmi különöset, csak a régit, azt ellenben szarabbul, mint korábban.

    Get Moded!

  • Djuree

    félisten

    válasz kelzsoca #20513 üzenetére

    a multija nem érdekel, a coop campaign viszont annál inkább :K
    ha multi akkor nálam a battlefield a nyerő, a cod is jó, de abban nincs közel sem olyan csatahangulat, nem olyan monumentális, a cod gyors hentelés csak...persze néha az kell... :)
    cod-ból a sima mw volt az utolsó jó, a többi gyengült kissé, túl gyorsan adják ki, "elnídforszpídesedett" :DDD

    [ Szerkesztve ]

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Új hozzászólás Aktív témák