Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz knorbi77 #20326 üzenetére

    "PC-n jobb az FPS? PS3-hoz ugyanúgy használhatsz egér.bill. kombót."

    Látszik, hogy még kezdő vagy. Ez nem lehetséges, csak az oprendszer alatt működik, játékok alatt nem. Korábban volt erre kiegészítő modul (XFPS, kb. 15-20 eFt-ért), aminek segítségével rá lehetett kötni, de elég szarul működött, erős késése volt és a 3.15-ös firmware-től fölfelé ezek a kiegészítők letiltásra kerültek. Az egyetlen FPS, ahol működik a dolog az Unreal Tournament 3.

    "Szerintem ha valakinek a kényelem a fontosabb, akkor PS3-at vesz, azért mert nincs telepítés, boot idő(persze van,de rövidebb), nincs vírusveszély(ha jól tudom), és szerintem kényelmesebb.."

    Ebben van igazság, bár sosem értettem azt az érvet, hogy nincs telepítési idő. Miért, az olyan nagy dolog? PC-n is csak egyszer van, kb. 5 perc se és cserébe sokkal szebb játékot kapsz. Ez nem éri meg? Amúgy meg PS3-on is előfordulhat telepítés, kérdezd csak meg a GT5 tulajokat, hogy mennyit vártak telepítés alatt. Fél órát? Én ugyanezt éltem át a Bioshock játékok PS3-ra történő telepítése alatt. Bő fél óra volt, PC-re 5 perc.

    Boot idő? Ez a PC-men kb. 30 másodperc. Kibírom. Mikor hazaérek, amúgy is indítom a gépet, míg átöltözök simán munkakész a rendszer ötször is.

    "Az arra van, az nem fog akadni, az nem fog rájönni hogy gyenge a játékhoz, annál nem kell szórakozni a tűzfalakkal meg vírusírtókkal mert épp nem engedik a telepítést és még sorolhatnám."

    Egy jól konfigurált PC-n semmi ilyen probléma nincs. Persze a PS3-hoz a hülye is ért, PC-hez kell némi háttérismeret, ez nyilvánvaló.

    A VGA-mizériát megint nem értem. Én speciel elég régen találkoztam olyannal, hogy ne futott volna valami jól az ATI-mon. Ha a Physix-re gondolsz, az meg az nVidia sajátja, de annak hiányában még igencsak tökéletes a látvány az ATI-n is.

    "Nem mellesleg konzolra van hogy 1 évvel előbb kijön a játék mint pc-re, és a konzoltulajok megunják mire a pc-sek elkezdenek beleszeretni."

    Ez leginkább fordítva igaz, egy kivételről tudok így hirtelen: The Force Unleashed, de az is sokkal szebb lett PC-re.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák