Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz PaJa1 #19047 üzenetére

    "Amit majd manuálisan rendezünk le, tehát start után nem csőgáz, hanem mindenki elfoglalja a helyét és vagy dudára vagy egy adott időpontra indul a mezőny... a reflex is számít mint valójában, nem csak úgy elenged a rajtgép."

    Csak én látom ebben a user error-t? Itt nem sokat fog dominálni a reflex meg ilyenek. Valaki egyszerűen nem 01:00.000-nál nyomja le az előre nyilat, hanem 00:59.400-nál. Ilyenkor mi van? Igen, a kiugrásról beszélek. Mindenkinek viszketne az ujja, kb tizedszerre biztos össze lehet hozni egy normális rajtot. :U

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • SSP33DY

    aktív tag

    válasz PaJa1 #19047 üzenetére

    Paja tesó! Ha valaki, Te sokat látott PT-s róka vagy, mitöbb GS! Ezért ne írj ilyen *********(sok csillag) dolgot..Az egyforma autók nem rajtolnak egyformán.. Lehet, hogy a PT "rajtgépe" gyszerre enged el minket, de 100%, hogy az adatvesztés miatt Pl. padlógáz, és 00.000.-nál már lódul is a járgányod, nekem, csak 00.002nél.. ha mögöttem vagy legyorsulsz? És ugyan úgy padlógázon nyomom, ugyan olyan járgánnyal vagyunk... ;)
    Ez a majd beállunk a "rajtkockára" pedig..lol.. szokott sikerülni :N :DD Persze megpróbál6juk.. de itt Ric véleményével egyet értek..
    A jutalmazás valóban nem a legfontosabb, hiszen a fun miatt nyomnánk..
    A tickettes bulit pedig mindenki nyomja a "családjával"... :))
    És ha ragaszkodsz a Ghost Off-hoz.. nekem mind1, az "ohh sorry" gombot nem nehéz nyomkodni, és utána sem nagyon érdekelne a "persze mer' azér mer' megkoccantottak hátulról" dumák.. Igenis számít ki hol szokott fékezni, kigyorsítani.. Lehet, hogy együtt eddzünk pl Nepszter tesóval, és egymás karosszériájába olvadva fej-fej mellett megyünk.. De lehet, hogy egy kanyar nekem jobban jön ki.. és akkor nem lassítok, csak "ohh sorry"..? Esetleg leköröznél, én pedig elcseszem a fékezést, vagy a kanyart, és keresztbe esek előtted.. "oohh.. sorry.." Kell ez? Csak ugatás a vége, és sértődés.. és oda a fun.. DE mint mondtam, nekem tökmid1.. "oohh sorry", és részemről letudva..

    [ Szerkesztve ]

    EX>>--OBB->>®™SSP33DY lvl 46 "garázsmester" by Erdol....és a kedvenc:..inkább nézd meg buksit.. by Csabesz lol Hiányzik a PT.. mondom a PT!!!

Új hozzászólás Aktív témák