Új hozzászólás Aktív témák

  • Creative997

    őstag

    válasz PaJa1 #23739 üzenetére

    Ott van a 3G, SKAN a boss miközben nem is lehetne mert akárhogyan nézzük rengeteg más is lehetett volna boss aki jóval korábban csatlakozott és kb annyit tölt a játékban mint ő vagy még többet, de az akkori időkben szinte majdhogynem minden tag jóval nagyobb szerepet töltött és jelentett a 3G-ben mint ő csak egy szerencsétlen vita folytán lett ő a boss és ő nem mondott le ami engem kúrvára idegesít, de nem azért mert én őstagnak számítanék ott (főleg hogy még az elején rengeteg mindent tettük a csapatért, rendkívűl összatartó csapat volt, fizetett weboldalunk is volt mianiak révén és még a fő bosst is lemondattuk később mikor még nem is volt crew rendszer de a tagoknak |3G| előatgja volt stb stb.), hanem mert sokkal korrektebb emberek voltak ott mint ő, főleg amit művelt az elején amiért én és sok mindenki (és amiért el is lett baszva az egész akkori régi tagokkal teli crew) kilépett.... Akkor nem csak egy elsimert és az első crew tornát megnyerő (amiben én is résztvevő voltam a 3ból gridghost és Dark Riot mellet ami óriási megtiszteltetés volt és elismerés :D ) csapat voltunk hanem gyakorlatilag a legismertebb, az első számú, legerősebb, legirigyeltebb (és sajnos a legjobban aláásott csapat voltunk ezek miatt) crew voltunk. A régebbi tagok ezeket mind tudják, most csak részegen kifakadtam megint ezen. Főleg hogy (amit itt még nem írtam le) azért nem lehettem GS még idén áprilisban mert 3G tag voltam (illetve csak akkor lehettem volna ha kilépek de annál sokkal többet tettem a csapatért és többet kaptam illetve jobban szerettem azt az egészet mint hogy GS legyek így gyakoraltilag vissza lettem utasítva illetve visszautasítottam (!) , az a bizonyos ember én lennék ebben a GM hsz-ban [link] erről ennyit, de későbbi topkiomból meg lehet tudni többet a fájdalmamról miutám szétment a 3G de mégsem lettem GS mert jött a kurva Fiona és IP block.
    Szóval manapság csak és kizárólag az olyan csapatokba érdemes menni amelyik megétdermli, mint pl az OBHUN vagy akármelyik csapat amelyik aktív,
    részszeg BÚÉK

    Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

Új hozzászólás Aktív témák