Új hozzászólás Aktív témák

  • PaJa1

    őstag

    válasz Mariann294 #19872 üzenetére

    Játékon belül le van írva.../vote

    kisa, hivatalos forumon látható a hüllő ....... kicsit hátrébb képek is vannak.

    GS jelentkezés egy része

    HWsek ha laggolnak akkor ne csodálkozzatok hogy a nehéz tőlük elvenni a zászlót. Én szerencsére akkor játszottam velük amikor nem laggoltak és rohadtul elegem lett abból hogy rángatják azt a szerencsétlen autót, többet nem játszok "mecsboksz fájt"ot, undorodom tőle. A videon nem látszik szerencséjükre, így egész nézhető lett.

    Mariann, aki nem kombózik explorerben az a játék szabályát nem szegi meg, csak a szobáét. Az explorert arra találták ki hogy az nyer aki a legtöbbet összeszedi. A kombo ennek a mellékterméke. Ugyan ez a szitu a VS módban való drifteléssel. Hivatalosan nem büntethető az aki egy "drift" szobában versenyzik. A JÁTÉKOSOKTÓL függ hogy mit csinálnak éppen, ezt előzetesen kell megbeszélni a félreértések elkerülése végett. Én speciel úúútttáááálllloooommmm azokat a lebegő szarokat gyűjtögetni, de ettől függetlenül a módban játszok mert jót lehet szórakozni, csak néha kell fölvenni valamit hogy ketyegjen az óra, amúgy semmi értelmük nincs a néha pottyanó ajándékon kívül. Free roamnak is lehetne nevezni ha nem kellene azokat felszedni, hogy tovább játszhassunk .

    oops, sokáig írtam, már jöttek közben a válaszok :U

    [ Szerkesztve ]

    A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

Új hozzászólás Aktív témák