Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csapoati

    nagyúr

    válasz mattheus #290 üzenetére

    Már sokszor írtunk a skip to end problémáról. PC-n már javították, PS4-en majd a következő patchben fogják (ugye konzolon hosszabb az átfutási idő).

    tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

  • Enton

    addikt

    válasz mattheus #290 üzenetére

    Ez a nincs FFB kijelentés kicsit légbőlkapottnak hat számomra.
    Ahogy eddig pár óra gurulgatás után én észrevettem autónként tökk különböző a ffb de leginkább erőségekben van kategóriai különbség. Habár ezen nincs mit csodálkozni hisz az első rész is ilyen volt de ott jobban passzolt egyik másik beállítás úgy unblock minden verdához max ffb variáltam kormányról menetközben.
    Nem lehetetlen hogy minden verda/pálya kombó saját külön ffb beállítással az ideállisabb egyik másikunknak.

    Session skip és vezérlés elvétele meg már megintcsak régi téma, illetve úggy is mondhatnám elég sokan találkozhattak ezekkel az első rész folyamán. Ok. Akkor is baj volt meg most is az meg mostanra már úgy hinné az ember simán tovább léptek már ilyen gondokon de láthatólag akad még config amiken kibukik ez a régi foltozott kódjuk.

    Én ezt pár napja lőttem be már csak kiváncsiságból is gt3rsv2:

    [link]

    Ezelőtt simán csak immerzive volt minden piszka nélkül ami nekem erősebbnek hatott mint ez a ajánlott. De igazából verda és pálya függő mennyire és hogy ffb-zik.

    "mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

Új hozzászólás Aktív témák