Új hozzászólás Aktív témák

  • kishubi84

    tag

    válasz barcalaci84 #456 üzenetére

    Akkor abba gondolj bele, ha te szerveznéd ezeket a versenyeket, azt hinné az ember, ó ez semmiség kiírom aztán jönnek az emberek, de sajnos nem így van, ahhoz hogy eredményes legyen a csoport igenis elég sok időt bele kell ölni a szervezésbe, kipróbálni bizonyos pályákat, különböző autókkal, mindig ír valamit nano az adott pályáról ami következik, folyamatosan kikéri a véleményeket, igaz van hogy ő dönt valamiről, de ha szólunk neki hogy nem az igazi a dolog, akkor átszervezi, ezek mind mind nagyon sok időt vesznek el, és látva hogy folyamatosan 5-6 ember jelenik meg, biztosan te is elgondolkodnál, hogy lehet ennek semmi értelme, és mint ahogyan ismerjük, ő hangot ad ennek a dolognak, tudod akinek nem inge, ne vegye magára...

    a másik a kizárások, 120-an voltunk a csoportban, és egyszerre a 16 ember volt a legtöbb a pályán, a háromnegyedét nem is láttam egy versenyen sem, kérdés, akkor miért is legyen tag?? ráadásként volt olyan tag akinek meg sem volt a játék, és le lett írva, hogy akinek nincsen meg a project cars 2 azoktól érzékeny búcsút veszünk, pont azért hogy lássa az ember, megéri e a meg maradt emberekkel számolni, és ha valaki időközben megszerzi a játékot, bármikor csatlakozhat....

    mi ahol lehet reklámozunk, én jeleztem itt is, és más fórumokban hogy lehet jönni, mindenkit SZÍVESEN látunk, ez nem csak duma, milyen reklám kéne még??? Adjuk le a híradóban, mert azt sokan nézik??

    a bajnokság szervezését meg egy rossz kifogásnak tekintem, ugyanis inkább legyen az elején megkérdezve, hogy milyen neted van, minthogy a pályán laggolva rontsa el egy versenyző a többiek versenyét, vagy az a gondod vele, hogy érdeklődőt Nano hogy legalább a verseny sorozat háromnegyedét tudod e teljesíteni??

    Tény és való, hogy van egy stílusa Nanonak, és akkor mi van?? szerintem mindenkinek van olyan tulajdonsága ami éppen nem a legjobb... ezt félre kell tenni, mint ahogy ezt tette sok másik csoport tag...

Új hozzászólás Aktív témák