Új hozzászólás Aktív témák

  • Lifer092

    senior tag

    válasz Bélaaaa #263 üzenetére

    Tegnap én is mentem egy 50 körös versenyt a Nürburgringen, dinamikus időjárással. GT3 kategóriával. Egész jól haladtam, a 10 kör utáni gyors soft-slickre történő gumicsere is bevált, csak aztán megszólalt a csapatrádió hogy kb. 10 perc múlva eső várható. Mondom who cares, nyomtam tovább slicken. :DDD Már láttam hogy elkezd beborulni, csepergett is már az eső picit de még simán tapadt a gumi. Mondom amíg lehet kiépítek egy kis előnyt, aztán behúzok feltenni az esőgumikat. Sikerült eltaktikázni az egészet, aztán mindenki behúzott esőgumira cserélni, az eső meg se perc alatt elkezdett szakadni, elkezdett megállni a víz a pályán, én meg kint voltam soft-slick gumikkal a teljesen vizes, víztócsás pályán.... Mondanom sem kell hogy lettem 16. a második helyről, mert mire beverekedtem magam 50-el a boxba, addigra a fél mezőny elhúzott mellettem az esőgumikkal.... :DDD :DDD :DDD

    De baromira tetszett, hogy ennyire jól és dinamikusan változik az időjárás és ennyire képes befolyásolni a futamot, meg az autó viselkedését... Nekem eszméletlenül bejön, állati jól sikerült ez a második rész...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák