Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Gonzο

    senior tag

    válasz Cracyt75 #8155 üzenetére

    Jó kis verseny volt az tuti! :K
    Az utolsó pillanatig nem tudtam milyen gumikkal fogok menni. Vaciláltam a soft és a medium között, de mivel éjszakai verseny volt a mediumot látszólag nem tudtam megfelelő hőmérsékletre bírni. Így maradtam a softnál és a kerékcserénél. Rajt utáni hamar látszott, hogy Nanot jobb elengednem, így nem vesztek időt. Jól is tettem mert ha nekiállok esetlegesen körökön át védekezni, annyi időt vesztettem volna, hogy lehet ugrik a második hely. Elengedés után szépen szakadtam el Kishubitól és Cracyttől. Pár kőr alatt szerzett szép előnyömet, egy elrontott féktávon a falba állva el is vesztettem. Az autó sérült de tudtam tartani velük a tempót, bár a sarkamban lihegtek. Aztán egyszer csak eltűnt hubi, talán hibázott, vagy kiment a boxba, nem tudom, így Cracyt került mögém. Az egyik balost szélesen vettem, megkarcoltam a gép oldalát ;] , na onnan vége is volt a tempómnak. Az egyenesben állva hagyott az üldöző! Szerencsémre ez épp a féltáv előtt történt, mehettem is be a boxba. Én ilyen hosszú kiállást még nem tapasztaltam, csak álltam, bent és látszólag semmi nem történt. Gondolom az autót tették rendbe amit odavertem. A kiállás után már nem hibáztam, Cracyt mögém került a kiállásával. Hubi előttem volt, látszólag gyorsabban is ment. Aztán a vége előtt kb 3-4 körrel hibázhatott, mert megcsappant hirtelen a különbség, a gumimban még volt tartalék, a nap feljött, bemelegedtek a gumik, gondoltam megkergetem a kollégát. A vége előtt kb másfél kőrrel meg is előztem a szinte biztosan műszaki gonddal küszködő hubit. Aztán néztem az üzemanyagra, hogy gond lehet a beéréssel. :Y Onnan vitorla üzemmódba kapcsoltam és úgy érkeztem be a célba második helyen.
    Tényleg gratula mindenkinek aki végig tolta, nehéz verseny volt, egy nehéz pályán.

Új hozzászólás Aktív témák