Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz dino_m #6323 üzenetére

    "új ficsörökre"
    Például el tudnám viselni, ha játékállás mentheteő lenne.
    Tizensokéves GTR2-ben meg volt oldva, hogy több órás AI futamot elmentsem, és majd folytatom pár nap múlva, ha ráérek.

  • wertad

    tag

    válasz dino_m #6323 üzenetére

    Nos, a mostanságot nem az utóbbi pár hétre vagy hónapra értem, hanem sajnos régebbre visszanyúlóan.
    Nem egy olyan hiba van (még mindig) a játékban, ami miatt komolyabb hozzáállással sajnos nem élvezhető a pCars. Persze, nem mindet tapasztalja mindenki, mert adott eszközökkel jön elő. De egy autós játékban pl. eléggé alapvető gond, ha a játékvezérlő megadja magát a program hibája miatt (lásd a korábbi panaszkodásaimat a G27 funkcióvesztéseire, leginkább multiplayer alatt, és ez egy olyan bug, ami nem kevés embernél jelentkezik).

    Azt összeraktam én is sajna, hogy év végén leállnak a projectek fejlesztéseivel a cégek, pont emiatt szomorú, hogy így álltak/állnak a dolgokhoz...
    Tudnék mondani olyan játékfejlesztő csapatot, ahol ilyeneket nem engedhetnének meg maguknak, és korrektül kezelik, ha mégis ilyen malőrök miatt nagyobb fennakadás támad... ha nem tudnak huzamosabb ideig megoldani valami bugot, akkor azt elismerik, elnézését is kérnek, jelzik, hogy dolgoznak a problémán és bizonyos kereteken belül kárpótolnak - pl. játékbeli javak formájában.

    Itt mi van? Kérdezd meg El Nano-t, mit csináltak vele mikor a hivatalos fórumon jelezte, hogy továbbra sem érzi, hogy dolgoznának a régóta jelzett hibákon (törölték a kommentjét, még jó hogy nem bannolták).

    Szóval az egy dolog, hogy mennyi terméket ad el egy cég a termékéből a megjelenést követően, és az megint egy másik, hogy utána a 2. körben - a támogatással / vagy annak hiányosságaival - mennyi vásárlót tartanak meg / veszítenek el.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák