Új hozzászólás Aktív témák

  • coke

    csendes tag

    http://prohardver.hu/tema/javaslatok_az_aprohirdetesek_jobba_tetelere_hamarosan_vegleg_atallunk/friss.html#msg2669 ebbe a topikba ezt a kérdést már leírtam, nem tudom hogy illik, biztosam ami biztos ide is leírom, szóval

    az lenne a kérdésem hogy szabályok szerint hogyan lehet adni-venni a cuccokat? milyen adószabályok vonatkoznak erre, ha mindent be szertnék tartani?
    pl. adás-vételi szerzősét kell kötni, milyen érték felett? kinek kell az, eladónak vagy a vevőnek?
    ha veszek halamit 80e-ért és eladom 100e-ért hónappal később milyen adószabályok vonatkoznak rám?
    vagy pl. ha veszek egy komplett gépet 100e -ért eladogatok belőle hardwareket 70e értékben, felújítom stb. költök rá 50e t, majd eladom 120e -ért?
    vagy hagyjam az egészet, üzleteljek ahogy eddig, papírok bevallás nélkül? (ahogy szerintem 90%) mennyire üthetem meg a bokámat a nav nál ezzel? ti hogy csináljátok? :)
    nem tudom hol melyik topikba illik ez a kérdés azért írtam le ide és interneten se találtam erre vonatkozó jogszabályokat.
    :R

Új hozzászólás Aktív témák