Új hozzászólás Aktív témák

  • EmberXY

    addikt

    válasz kukinyo #788 üzenetére

    Szerintem nincs konkrét táblázat arról, hogy milyen "gaztettért" milyen szankció jár, a moderátor joga eldönteni, hogy mit hogyan szankcionál (mint ahogy a #786-osban előttem írták), nyilván a durvább dolgokért nagyobb büntetés jár.
    Éppen ezért, mivel nem egy moderátor van az oldalon, nyilván előfordulhat, hogy két moderátor különbözőképpen szankcionál valamit, de a lényeg a szankción van, ha az adott felhasználó nem sértette volna meg a szabályzatot, akkor nem kéne ezen rágódnia.
    Én is láttam már olyat, hogy pl offolásért volt, aki büntetést kapott, de volt aki csak figyelmeztetést (pl ha egy kiemelt topikban ha beindul a chatelés,...), de a moderátorok döntését tiszteletben kell tartani, ha nem lennének, akkor kb két nap alatt káosz lenne.
    Kicsit hasonló ez, mint a bírók munkája, pl ha a BTK valamiért 5-8 évig terjedő büntetést szab ki, mi alapján döntöd el egy bűncselekményről, hogy pl 5 év 2 hónapot, vagy mondjuk 6 év 4 hónapot kapjon az elkövető? Ott sincs olyan, hogy pl csalásnál X összegenként Y év börtön..

    Up the Irons!

Új hozzászólás Aktív témák