Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shadowfax

    addikt

    válasz Robaj #346 üzenetére

    a csávóka előre volt hajolva, halálos csapás után meg 1ből cövek és megpandelt. :DDD

    Na nekem két bugom volt:
    1. A ''Fortress'' résznél egy erkélyen volt két őr - az egyik ebből íjász. A sarokban rácsaptam a kardommal 1x, erre eltűnt. Kinyírtam a másik őrt, s elforgattam a kart, amit kellett. Odaálltam a falhoz, hogy majd átfutok, ha lehet (volt egy csapda, tehát kellett várni). Ahogy ott állok, egyszercsak érzem, hogy valaki nyílvesszőket lődöz belém - hátrafordulok, nem láttam senkit. Körülnézek - se fent, se alul sehol egy ellenség. Csak lődöz valaki. :o Na, aztán kicsit közelebb mentem, s láttam, hogy az előbb leütött íjászom vált láthatatlanná, s az lődözött a fal mellől. :)) Kinyírtam, hehe. ;]

    2. A másik: valahol a ''csatornás'' résznél vannak ilyen zöld, furi kis ellenségek - na, ezek is ugye jól megtámadtak, le is gyaktam mindegyiket - 1 kivétellel. A kis lökött csak ment körbe-körbe felemelt baltával, de nem támadott meg, s én is hiába próbáltam kinyírni... csak ment körbe-körbe. :DD Tök vicces volt. :DDD

    Ja, s 1x fagytam. :Y

Új hozzászólás Aktív témák