Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emex3

    csendes tag

    Én is ilyet vettem kb. egy hónapja. Nagyjából elégedett vagyok vele, de néhány dolog azért zavar. A kijelző fényereje kicsit gyenge, a színek kicsit fakók. A betekintési szögek rendben vannak. Viszont nagyon gyűjti az ujjlenyomatokat, egy-két óra nyomogatás után elég gázul néz ki a kijeltő. A 1280 x 800 felbontás ekkora méretnél már nem extra, inkább éppen elég. Az üzemidő nálam wifivel és kb. 75%-os fényerővel vegyes használat mellett kb. 4 óra körül alakul, ami azért nem nagy szám. A töltője nem érintkezik mindíg jól, van úgy hogy rádugom, de tekergetnem kell, hogy elinduljon a töltés. A wifi jól működik, nem dobja le magát, a jelerősség is rendben van. Combosabb játékokat nem próbáltam, de amit eddig letöltötem, azzal nem volt gond. Antutu benchmarkot futtatam, 8400 pont. A hátlapja plüss tapintású, amit én személy szerint annyira nem szeretek. Jár hozzá egy egész pofás tok is. Nem bántam meg, hogy megvettem, de különösebben hasra sem vagyok tőle esve.

    emex3

  • emex3

    csendes tag

    válasz hamikike #29 üzenetére

    Nálam a filmnézés szempont volt, és igazából csak ezen a téren okozott csalódást a gép. Könyv és képregény olvasásra teljesen jó (végre úgy látom az egész oldalt, hogy el tudom olvasni a szöveget is), de filmnézésre már nem az igazi. Hiába a HD felbontás, a kép fakó, nem részletgazdag (finoman fogalmazva). Akinek fontos szempont a filmnézés, az szerintem ne ezt a gépet válassza. A versenytársakat nem ismerem, lehet, hogy azokhoz viszonyítva ennek szuper a képernyője, az én elvárásaim szerint nem az. Ezzel együtt egyáltalán nem rossz gép ez, jó ára van, stabilan működik, nem akadozik, jól össze van rakva, stb.

    emex3

Új hozzászólás Aktív témák