Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RoSSo3

    senior tag

    válasz hzsolee #9543 üzenetére

    Igen, már nem feltétlen a 799 Ft piszkál (az is, de a huza-vona alatt felajánlottak egy 500 ft-os kupont "nagylelkűen", miután szóvá tettem, mennyi időm elment ezzel a dologgal). Sokkal inkább az, hogy aznap én mennyit szívtam velük. A részletekről nem írtam, mert kisregény lett volna: kiosztottak, hogy miért csuktam vissza az ajtót, amiben már volt csomag (nyitva kellett volna hagyni??), majd miután átirányítottak a második helyszínre, az automata hibát jelzett, másodszor is telefonálni kellett nekik, ahol közölték, hogy fogalmuk sincs, hogy miért irányított át ide az előző ügyfélszolgálatos hölgy, menjek vissza az előző automatához és adjam fel ott!!! Mondom ne szórakozzanak már! "Jó, ha már itt vagyok, akkor nyit nekem egy rekeszt" . No comment.

    Szóval nagyon nem voltak a helyzet magaslatán, csúcsforgalomban autóztunk át a város másik felére az irányításukra, és akkor még én lettem a hibás, hogy miért irányított ide a kedves hölgy, menjek vissza...

    Engem ez bánt - és szeretném éreztetni velük, hogy ez a dolog így nagyon nincs rendjén, több pontos is vétkesek: egyrészt az automata hibája (mindkét helyen volt még valaki, aki rajtam kívül telefonon hívtak őket, mert egyik automata sem működött úgy, ahogyan kellett volna), másrészt a félretájékoztatás. Most ráadásul hol azt mondják, hogy megkapták a pénzt, hol azt, hogy az ő számlájukra be sem érkezett.

    Egy szó, mint száz: futkároztattak ide-oda, és a végén még én húztam a rövidebbet 799 (-500) Forinttal. Vessetek meg, de az az igazságérzetem nem hagyja, hogy ebben a szituban befogjam a szám. Nem szeretném, hogy ezt legközelebb bámikor, bárkivel újra eljátszhassák, következmények nélkül. Szerintem nálam agilisebbek már rájuk borították volna a bilit, én csak kitartóan próbálok harcolni az igazamért.

Új hozzászólás Aktív témák