Új hozzászólás Aktív témák

  • Hypersleep

    újonc

    Sziasztok, még új vagyok, az lenne a kérdésem, hogy utánvételnél meg lehet-e oldani, hogy más legyen a feladó címe és az aki megkapja a pénzt?

    Nálam van a húgom régi telója és pár használt cucca, mert megkért, hogy szerezzek rá neki vevőt/vevőket. Neten keresztül sikerült is találni valakit, aki megvenné utánvéttel, de én még nem küldtem így soha semmit. A pénz a húgomat illetné meg, ezért jó lenne megoldani azt, hogy miután megveszik a telefont után ő kapná meg az árát és ne én, mivel elég sürgős lenne neki, én viszont csak 4-5 hét múlva találkoznék vele újra személyesen.
    A borítékra/csomagra odaírnám az én nevem és címem, de az utánvételi lapot kitölthetem úgy, hogy a szüleink címét adom meg? (Ugyanis húgom még ott lakik.)
    Vagy egyszerűbb ha a feladóhoz is a tesóm címét írom? Ezzel csak az a baj, hogy félek attól, hogy a postán majd kekeckednek amiért férfi létemre női nevet adok meg. :D
    Vagy esetleg attól, hogy a vevő azt hiszi, hogy átverés (mivel vele az én nevemet és címemet egyeztettük) és nem veszi majd át. Ez esetben, ha vissza jönne a csomag akkor a feladó címre jön vissza, vagy arra, ami meg lett adva az utánvételes lapon?

Új hozzászólás Aktív témák