Új hozzászólás Aktív témák

  • kirkri

    addikt

    válasz #48613632 #53 üzenetére

    Idézheted magad, de attól még továbbra is irreleváns amit írsz. ;) Arról szól a bejegyzésem, hogy valakinek van 100-150 ezer forintja, amit akkumulátoros porszívóra szánt és nézegeti a kínálatot, hogy melyiket kellene választani a piacon lévő modellek közül, ár/érték arányban melyik éri meg jobban. Ebben az ársávban szerintem jobban megéri a Dreame T30, mint a Dyson V10 és itt feleslegesen mutogatod a Dyson V15 típust, hogy az sokkal jobb (egyébként elfogadom) , hiszen az 260e forinttól kezdődik, amit Magyarországon nem sokan adnak ki egy akkus porszívóért még akkor sem, ha anyagilag megengedhetik maguknak. Ráadásul még ormótlanabb a V15 kialakítása mint a V10-é, amit tudom, hogy a megnövelt cyclone teljesítmény indokol, de a nők többségének a kinézet fontosabb szempont, mint a műszaki paraméterek, ez alapján a V15 kifejezetten ronda készülék. (Ez nem negatív megkülönböztetés részemről, egyszerűen máshogy látjuk a dolgokat, ami tény.) De újra kiemelem, hogy a kulcsszó a szerintem, másoknak más szempontok számítanak, én a saját szempontjaim szerint értékeltem és ez alapján jobb választásnak tartom a T30-at, mint a V10-et. (És nem a V15-ről beszélek továbbra sem.)

    Nem vitatom, hogy a Dyson V15 már tudja ugyanazokat, amiket a Dreame T30 tud (sőt azt is elhiszem, hogy akár jobban is), de a V15 minimum dupla annyiba kerül és visszakanyarodtunk oda, amivel kezdtem, hogy két konkrét porszívót hasonlítottam össze, ami a boltba betérve hasonló áron vásárolható meg.

    Mellesleg a Dyson honlapján nem látom kiírva, hogy a V10 kifutott modell lenne és a V15-öt ajánlanák inkább mindenkinek.



    A magam részéről elpazarolt időnek érzem a hitvitát, ha a két konkrét típus összehasonlítása kapcsán bármiben cáfolni tudod az általam leírtakat, akkor azt szívesen veszem. Én nem vagyok Xiaomi fanatikus, a következő porszívóm akár még Dyson is lehet, mert a szívóerő nagyon meggyőző, bár amíg ez a hordó design megmarad a nejem nem fogom tudni rábeszélni.

    Arra azért kíváncsi lennék, hogy amennyiben robotporszívót is használsz, akkor melyik modellre esett a választásod, mert ott egyértelműen a kínai robotok vezetik a piacot és megírtad, hogy kínai terméket semmiképpen.

    21 éve a Prohardveren! ™

Új hozzászólás Aktív témák