Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt501

    nagyúr

    válasz Lacielvtárs #908 üzenetére

    Azért ennél árnyaltabb a gond a Win10 tudja az SMB1-et csak ugye ez kikapcsolható benne több helyen is és onnantól csak az újabb SMB-t tudja az utóbbi hónapok vírus veszélyei miatt voltak olyanok akik direkt deaktiválták az SMB1-et illetve a tűzfalak és vírusirtók is képesek erre, az alap probléma inkább az hogy a Popcorn szoftverfejlesztői elhanyagolják az SMB1 hibajavítását, és az SMB 2 és 3 verziók beépítését hibátlanul, elméletileg az SMB2 még menne is a popcornal, de eléggé hektikus a működése, van mikor megy, és van mikor nem, az okát nem tudom, de szerintem hibás.

    Én Popcorn A300-at illetve egy WDTV Live készüléket használok ami SMB1-es verziós megosztást használ illetve ilyen megosztásokat tud probléma nélkül megnyitni, ha a Win10-es gépen kikapcsolom az SMB1 kezelést akkor én sem tudom megnyitni a popcorn megosztásait a számítógépen, illetve a popcorn sem akarja megnyitni a szerver megosztását ha fejlettebb SMB 2 vagy a 3-as verzió van csak engedélyezve.

    [ Szerkesztve ]

    ''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

Új hozzászólás Aktív témák