Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Downsampling

    senior tag

    válasz Q #60 üzenetére

    Igen, igen és igen. Vagyis, igen, néztem a hazai oldalt, igen, próbáltam a gyári visszaállítást és igen, látom (és emiatt fáj a szívem), hogy mennyi minden van az újabb verziókban, pláne az utolsó, már 03-05-tel kezdődőben.
    Sajnos, én azt látom, hogy minden egyes frissítési lépcsőnek az előző megléte a követelménye. Viszont amikor elfogyott a 02-04-gyel kezdődő, vagyis az utolsót kiadták, s már utána a 03-04-esek jöttek, nem tud tovább lépni a masina.
    Én használtan vettem a gépet, s bár egy karc nincs rajta, nagyon szép, szerintem van már 4-5 éves... A baj az, hogy nem itthon, Magyarországon vettem, így nem igazán tudok kommunikálni az előző tulajjal. De az talán nem véletlen, hogy a 2011 májusi volt még rajta, mikor eladta kb. egy hónapja... Nekem gyanús, hogy ide valami trükk kell, hogy tovább lehessen lépni, ha egyáltalán létezik...
    A hazai oldal supportja, fóruma meg kihaltabb, mint ez a topik. Ma többször jártam ott, s mindig én voltam az egyetlen éppen belépett tag. Ja, és hiába regisztrál az ember, a legtöbb és leglényegesebb témákhoz csak akkor lehet hozzászólni, ha újonnan vetted a PH terméked, vagyis te vagy az első tulaj. Mert a hozzászólásokhoz kell termékregisztráció is... Szóval ez nagy pofára esés... lehet, hogy lesz egy eladó C-200 beépített optikai meghajtóval... :O :W

Új hozzászólás Aktív témák