Új hozzászólás Aktív témák

  • Downsampling

    senior tag

    Sziasztok!

    A napokban vettem egy PH C-200-at. Nagyon tetszik a masina, de meglepődtem, amikor a nem éppen mai 02-04-110422-21-POP-408-000 (2011 május 9-i) firmware van rajta. Próbáltam frissíteni online is, illetve pendrive-al (mindent úgy csináltam, ahogy le van írva), de online is, meg pendrive-ról is hibával leáll. Megnéztem itt a hivatalos oldalon, hogy melyik az a firmware-verzió, ami közvetlenül a 02-04-110422-21-POP-408-000 után jött ki, de az meg pendrive-ról azt írja ki, hogy "invalid firmware".
    Ezek szerint nem tudom frissebbre cserélni a mostanit? Sok minden újdonság van a legutolsó, 2013-asban, de atöbbiben is, ami újabb, mint az én 4 évesem... Azóta sok minden változott, s többek között azért is vettem Popcornt, mert mindenhol azt írták, hogy ezekhez a masinákhoz gyakori a firmware frissítés, figyelembe veszik a felhasználók kéréseit. De ha nem tudom frissítnei, akkor hiába vettem meg a készüléket? A Popcornok jól tartják az árukat, nem olcsók, de ha egy kb. 4 évvel ezelőtti technikával kell megelégednem a pénzemért, azt egy picit átverésnek érzem.
    Szóval, a kérdés: a 02-04-110422-21-POP-408-000 firmware-ről tudok frissíteni, elölrébb lépni? Ha igen, hogyan?
    Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák