Új hozzászólás Aktív témák

  • Szirty

    őstag

    válasz aLávaló #82 üzenetére

    Szevasz Laci!

    Az a baj a siemens-el, mint céggel (amivel ti is szembesültetek) hogy egy bazi nagy bürokratikus monolit. Mint egy álam. Rugalmatlan és lomha. Nem a ''lelkes amatőrök'' érdeklik, hanem hogy hány tucat combinót vesz tőlük az álam :)
    Kb mint az IBM. De valószínű, hogy ha egy cég kellően nagy, akkor törvényszerű, hogy így viselkedik. No persze ez nem jó, csak törvényszerű (ami nem ugyanaz).

    Drágább mint az Omron vagy a Telemecanique. De ne csak az árat hasonlítsd össze :)
    És az Allen Bradley-t nem is említetted. Pedig azt mondják annál drágább nincs is :)

    Tetszik a honlapod első ránézésre, majd ha lesz időm megyek okulni hozzád és olvasgatom. Hány éve foglalkozol ilyenekkkel?

    Én gyakorlati oldalról közelítem meg a problémákat, a web oldalam is ezt tükrözi valószínűleg. Ez van akinek jó, van akinek nem. :)
    És hát a témák elég rendszertelenek, összefüggéstelenek. De ez nem is volt célom. Már így is messze túlnőtt azon, amit eredetileg kigondoltam.
    Általában amikor felemrül egy probléma, és időm/kedvem/tudásom engedi annak megoldásáról rittyentek pár sort (sajnos ez a három feltétel egyre ritkábban teljesül egyszerre). Így jött össze az amit most ott látsz.

Új hozzászólás Aktív témák