Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pazini

    csendes tag

    válasz oil120 #76007 üzenetére

    Ezt mondtam neked a 75816. számú hsz.-ban. Ezt a jelenséget neveztem én lefagyásnak. A GT60-as szériát nem lehet normálisan használni CI modullal, szolgáltatói chipkártyával, T-home kábel előfizetéssel.
    Én szinte csak ezzel a panaszommal abajgattam a nagyra becsült társaságot, de süket fülekre találtam. :)
    Eddig. Sorozatos "tesztekkel" kizártam, hogy az én konkrét tv-m hibás. Azon csodálkoztam, hogy mivel a T-home az egyik legnagyobb szolgáltató, hogyhogy nem panaszkodott erre senki?

  • Gyulus76

    aktív tag

    válasz oil120 #76007 üzenetére

    Az én GT60-am is ilyen idős, és időnként én is belefutok ebbe a problémába. Nem hiszem, hogy a szolgáltató sara lenne. Én Tarr-os vagyok. Általában forrásváltáskor jelentkezik, de szerencsére nem túl gyakori. Érdekes egyébként, hogy ha ilyenkor megy egy felvétel, annak nem okoz gondot, tehát amit élőben nem mutat a tévé, azt felvételről megteszi.

    Más.

    Mint említettem, Tarr Kft-s vagyok. A szolgáltató pár hete újra osztotta a csatornákat. A tévét újra hangoltam, és most az tűnt fel, hogy a HD csatornáknál nem működik rendesen se a felvétel, se a timeshift, amikkel korábban semmi gond nem volt. Mindkettőnél az történik, hogy valahonnan időkódot rendel a felvételhez, pl. a kezdő időpont 17:42:35, ami innen nő, de a végét a felvétel hosszában méri a tévé. Mivel a kezdő timecode nem 0:00:00, ha megállítom az élő adást, ezután se elindítani, se bármerre tekerni nem lehet, csakis kilépve a funkcióból visszatérni az élő adáshoz. Ha felvételt készítek, a jelenség ugyanez, hibás a kezdő timecode. A felvételt lejátszani le tudom, de tekerni ezt se lehet, a lejátszási pozíció a végén áll az OSD szerint, mivel a kezdő timecode nagyobb, mint a felvétel hossza.

    SD-nél nincs ilyen gond.

    Mi lehet a hiba oka?

Új hozzászólás Aktív témák