Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dudee

    senior tag

    válasz M_AND_Ms #70501 üzenetére

    Pontosan ugyanezen okfejtés mentén mindent kétségbevonhatnál amit a tudomány bizonyít vagy cáfol.
    Minek egyáltalán a kutatók kezébe a kísérleti módszertanok teljes tárháza. Teljesen felesleges gyógyszereket, pszichológia téziseket vagy sok egyéb dolgot pl éles és kontroll csoporttal, placebókkal igazolni, kutatni. Ez a fajta megközelítés a tudományos módszertant kérdőjelezi meg, ami segítségével eljutottunk oda, ahova, és bebizonyítottuk, hogy a teliholdtól nem függ, hogy lány születik-e vagy fiú.
    De nem fogok itt erről tovább vitatkozni, nem is akartam, egy dolgot kérdeztem, illetve azóta kerestem is a neten. De érdekes, hogy nem igen találtam. A plazma fekete szintkülönbséget látjuk, nincs körülötte vita, de ki merjük mérni műszeresen is, és ki is mérjük, ugyanígy számos más technikai jellemzőt. Az kábeleknél valamiért nem merünk mérni illetve tisztességes tesztet elvégezni.

    Na, nem fogom ezt itt most folytatni -bár vki szóvá tette, hogy nem pörög eléggé a topik :) - de ha esetleg mégis vki akarna egy ilyet szervezni egy sörözés keretében, akkor szívesen megnézném, hogy hogyan tudják mások megkülönböztetni a kábeleket. És el fogom hinni, ha nem 50%-os találati ráta jön ki :)

    Üdv,
    G.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák